Блоги - 15-02-2013, 02:02 - Націоналіст 77

Чи не варто почати з себе?

Чи не варто почати з себе?

Давненько не писав у блог. Все не випадало нагоди якось. І, напевне, не випадало б і надалі, якби сьогодні випадково не натрапив на інтерв’ю екс-тренера маріупольського «Іллічівця» Валерія Яремченка.

А справа ось у чому. Про ситуацію з трудовою книжкою Миколи Павлова зайвий раз говорити не буду. Всі все знають і мають свою особисту позицію по даному питанні. Особливо чітку і безапеляційну позицію займали уболівальники маріупольського клубу, які на різних тематичних ресурсах у своїх коментарях наклеювали різні штампи що на ФК «Ворскла», що на Олега Бабаєва, що на Костянтина Жеваго. Як я написав вище – мають право на свою думку. Хоча допускаю, що об’єктивну думку по цьому питанню сформувати доволі складно, адже через ЗМІ до нас навряд доходить хоча б десята частина того стану справ, який має місце насправді. Ми чуємо те, що нам дають почути обидві сторони конфлікту.

Але сьогодні не про те. У вже згаданому інтерв’ю Валерій Яремченко розповів доволі багато цікавого. Далі пряма мова: «Я и поныне главный тренер ФК “Ильичёвец”. Хотя зарплату в этом клубе не получаю! В декабре 2011 года (спустя два месяца после моего увольнения) один из руководителей мариупольского клуба сообщил мне, что “я не уволен, а отстранён от своих обязанностей”. И, соответственно, должен приезжать в клуб и наблюдать “из-за забора”, как команда тренируется. Если же нет – просто могу забрать свою трудовую книжку, прекратив, таким образом, сотрудничество». Приїжджав чи не приїжджав до забора Яремченко питання цікаве. Як і сама ситуація навколо цього. Повну версію інтерв’ю кожен бажаючий може прочитати на сайті Чемпіонат.ком.юа. Нічого не нагадує? Так-так, ви не помилилилися.

Насамкінець хотілося б звернутися до «любителів правди» з Маріуполя. А чи не варто перш ніж з піною у рота когось у чомусь звинувачувати, спершу поглянути на того, кого в цій ситуації захищаєш і чиї інтереси відстоюєш? Можливо, він нічим не кращий? Почніть з себе. Це стосується не тільки цієї ситуації. Любіть футбол!

Погода