Першість Полтавщини - 03-05-2009, 10:05 - sasa 24

Чотири постріли \»Че Ка\»

Чотири постріли \»Че Ка\»


\»Че Ка\» (Піщане) — \»Харчовик\» (Червонозаводське) — 4:0

Сінько — 58, Кузьменко — 64, Сікацький — 75, Харипон — 82
ЧеКа: Грак, Радочин, Артюх, Шолох, Гуцу, Лопатнюк, Федотьєв, Прописвіт, Ковалевький, Кузьменко, Сінько.
На заміну виходили: Сікацький, Скляров, Харипон, Войтенко, Левченко.
Харчовик: Вінніченко, Островський, Каплун, Хоменко, Синяговський, Трокай, Заславець, Касьян, Синящик (Мусієнко), Іващенко, Кононенко.
с. Піщане. 1 травня.
Юнаки — 0:2

1 травня в селі Піщане команда “Че Ка” проводила першу домашню гру чемпіонату області, приймаючи команду “Харчовик”. Перед початком зустрічі відбулося відкриття сезону, капітани команд підняли державний прапор України.
В першому таймі гра проходила з невеликою перевагою господарів, але їхнім ударам бракувало точності, а в гравців “Харчовика” нічого не виходило. Запам\’ятався лише штрафний удар у виконанні Олексія Касьяна, м\’яч після його удару ковзнув по поперечині і вийшов за межі поля.

На початку другої половини зустрічі господарі добавили обертів і повністю заволоділи ініціативою, але рахунок міг відкрити “Харчовик”, в гострій контратаці Анатолій Іващенко з вигідної позиції непотрапив у ворота. Відразу наступна атака господарів виявилася вдалою. Це Руслан Сінько ударом з-за меж штрафного майданчика відкриває рахунок в зустрічі. Проходе небагато часу і Дмитро Кузьменко влучно пробиває метрів з 35. Господарі кілька замін і вони довели свою ефективність. Спочатку Дмитро Сікацький робить рахунок 3:0, а в кінці гри Олексій Харипон першим встиг на добивання — 4:0, перша перемог “Че Ка”.

Погода