Новини - 24-08-2020, 05:08 - admin 1294

Дебютний гол Пуцліна й дубль Кулача

Статистичні підсумки та цікавинки першого туру для «Ворскли».

Підіб’ємо деякі статистичні підсумки першого туру нового чемпіонату для «Ворскли».

1. Перші офіційні матчі за «Ворсклу» зіграли захисник Сергій Яворський, півзахисники Микита Татарков та Іван Пешич.

2. 28-річний Іван Пешич став сьомим хорватським легіонером в історії «Ворскли». Раніше футболку полтавської команди одягали Вальтер Андрошіч, Деніс Главіна, Саша Джурічіч, Младен Бартуловіч, Давід Пуцлін та Едін Шехіч.

3. Давід Пуцлін у матчі проти «Руху» забив перший гол за «Ворсклу». Для цього хорватському півзахиснику знадобилося тринадцять офіційних матчів.

4. Цікава ситуація виникла навколо третього голу «Ворскли». Спочатку на сайті УПЛ його записали як автогол. Але потім виправили автора: зараз ним записаний Владислав Кулач. Таким чином, нападник вперше за період виступів у Полтаві відзначився дублем.

5. Олександр Скляр забив четвертий гол за «Ворсклу». Востаннє півзахисник відзначався 30-го квітня 2016-го року в матчі чемпіонату проти львівських «Карпат», який полтавці виграли вдома з рахунком 3:0.

6. «Ворскла» втретє після виходу до вищої ліги забиває чотири голи в першому таймі. Раніше це відбувалося в матчах проти київського «Динамо» (сезон 1996/97, перемога вдома з рахунком 4:3) та тернопільської «Ниви» (сезон 1999/00, перемога вдома з рахунком 4:2).

7. Рахунок 5:2 на користь «Ворскли» в чемпіонаті фіксується другий раз. Уперше полтавці з таким рахунком перемогли на виїзді маріупольський «Металург» у сезоні 1997/98.

8. Вчетверте після виходу до вищої ліги «Ворскла» розпочинає сезон перемогою з великим рахунком. Раніше полтавці перемагали в першому турі з рахунком 4:0 вдома «Дніпро» (1999/00), 3:0 вдома «Арсенал» (сезон 2004/05) і 4:0 на виїзді «Волинь» (сезон 2010/11).