Гандбол - 06-02-2017, 10:02 - Націоналіст 51

«Динамо» поділило очки з сумчанами

«Динамо» поділило очки з сумчанами

Гандболісти полтавського «Динамо-Полтавщини» 3-4 лютого провели свої чергові матчі у вищі лізі.

 

Наша команда грала в Сумах проти місцевого колективу «СумДУ». Ці матчі були дуже важливими, оскільки саме сумчани є прямими конкурентами полтавців у боротьбі за призові місця. Тому програвати в обох зустрічах підопічним Олександра Горського було дуже небажано.

 

Втім, у перший ігровий день господарі довели свою перевагу з рахунком 29:26. А ось другий матч виявився досить драматичним. За 42 секунди до кінця динамівці вели з рахунком 25:24 і мали право на атаку. Але припустилися прикрої втрати й сумчани у швидкому відриві рахунок зрівняли. На останню атаку в «Динамо» лишалося 24 секунди. І полтавці її реалізували. Вирішальний м’яч було закинуто практично з фінальною сиреною – 26:25.

 

Таким чином, «Динамо» виконало завдання-мінімум і після очної зустрічі з «СумДУ» відстояло за собою третю сходинку турнірної таблиці. Наразі полтавці мають 7 очок, а сумчани – 6. На другій позиції розташувалася дніпровська команда УДХТУ – 11 очок. Лідирує впевнено южненський «Портовик», який виграв усі свої поєдинки (16 очок).

 

Олександр Данник

Погода