Відбулися два матчі 22 туру в чоловічій гандбольній Суперлізі.

Будівельник (Бровари) ― Динамо (Полтава) ― 30:20 (15:12)
Будівельник: Потапчук, Бражник, Балинський (1), Березанський (3), Горюнов (2), Євдокимов (4), Комаренко (3), Котеленець (1), Купченко (7), Петров (4), Покотило, Процик (3), Садовий (2), Тібулевич.
Динамо: Панченко, Дайментов, Бацман, Бондал (3), Грязнов (2), Доленко (1), Коваленко (1), Крилов (4), Луценко, Мірошниченко (7), Румянцев (2), Сіренко.
2 квітня. Бровари. БУФК. 225 глядачів.

Полтавське “Динамо” проводило свій поєдинок у Броварах проти місцевого “Будівельника”. Півтори місця тому назад, 15 лютого, динамівці в останнє перемагали в чемпіонаті. Тоді на своєму майданчику “Динамо” здолало саме броварчан ― 26:25. З того часу полтавці п\’ять матчі програли. На жаль, і сьогодні, динамівці зазнали чергової, вже шостої поспіль поразки. Причому програли за усіма статтями. Лише в першому таймі підопічні Андрія Портного трималися. На перерву команда пішла з різницею “- 3”. У другій половині броварчани збільшили відрив до “+10” і в підсумку виграли з рахунком 30:20.

Наступний матч “Динамо” проведе вдома 9 квітня проти багаторазового чемпіона країни ― запорізького ЗТР.