Ретро - 17-03-2013, 09:03 - sasa 226

\”Динамо\” – \”Ворскла\”: \”Від печалі до радості…\”

В історії стосунків Ворскли і Динамо перш за все в пам\’яті грандіозна перемога ворсклян у вересні 1996 року. Але за ці 16 з гаком років було в стосунках команд все – і перемоги біло-зелених і нічиї, але найбільше – поразок, причому з розгромними рахунками.

В історії \”Ворскли\” було чимало поразок з великим рахунком, але найбільший рахунок з яким програвала полтавська команда був 0:8. Причому біло-зелені двічі поступалися з так непристойним рахунком. Вперше це трапилося 1994 року в рамках матчу-відповіді кубка України. У Донецьку полтавська “Ворскла”, яка ледь нашкребла 11 душ для стартового складу, в якому не знайшлося місця для воротаря (виконувати ці функції довелося нападнику Андрію Брагинцю). Тому дивуватися, зрештою, поразці від “Шахтаря” – 0:8 нічому.

Вдруге це трапилося 12 вересня 2002 року коли “Ворскла” в Києві програла в чемпіонаті України “Динамо”. І нічого, ніби, не передбачало такої ганебної поразки. До 70-ї хвилини полтавці поступалися киянам лише 0:3. Але з 71 по 83 хвилини команда Андрія Баля примудрилася пропустити ще п\’ять (!) голів. Саме в цей період матчу забивали усі і на будь-який смак. Двічі зміг розписатися у воротах “Ворскли” і Олександр Мелащенко. Крім того розписався у воротах Ворскли зумів і Олександр Мелащенко дублі в матчі зробити Леандро, Щацьких та Рінкон, один м\’яч на рахунку Черната. Дивитися відео >>>>

А були поразки, за які не тільки не соромно, але, навпаки ― ними можна пишатися. Як, наприклад, гра 14 квітня 1997 року в Києві. Полтавці, які на той час, складали конкуренцію “Динамо” за перший рядок, змогли на їх полі зіграти на рівних і лише невезіння і відверта прихильність арбітра матчу до київської команди – Онуфера, не дозволила здобути більшого. За шаленої підтримки уболівальників із Полтави (а на матчі за різними підрахунками було присутньо до 2 тисяч уболівальників з нашого міста) \”Ворскла\” програла – 1:2. А чого вартий гол Івана Шарія у ворота Олександра Шовковського зі штрафного! Дивитися відео >>>>