Донецькі \”розбірки\” за чемпіонство
Завершився чемпіонат України
В останніх матчах чемпіонату країни зафіксовано такі результати: \”Поділля\” (Кам\’янець-Подільський) – \”Схід\” (Вознесенськ) – 1:2, \”Поділля\” – \”Союз-3\” (Єнакієве) – 4:5, \”Схід\” – \”Союз-3\” – 6:8. Таким чином, чемпіоном України 2010 року став \”Союз-3\”, який на очко випередив у підсумковій таблиці \”Антрацит\” (Кіровське). Нагадаємо, що у матчах між собою претенденти на перемогу в чемпіонаті зіграли: 2:2 – в Єнакієвому, а потім \”Антрацит\” програв \”Союзу-3\” на своєму полі – 0:1 (фактично цей результат і визначив цьогорічного чемпіона України).
Підсумкова таблиця:
\”Союз-3\” 6 4 2 0 30:15 14
\”Антрацит\” 6 4 1 1 21:9 13
\”Схід\” 6 2 1 3 17:16 7
\”Поділля\” 6 0 0 6 10:38 0
Єнакіївські мотоболісти третій раз поспіль і всьоме у своїй історії завоювали золоті медалі чемпіонів України. \”Союз-3\” перемагав у чемпіонатах України в: 1979, 1999, 2003, 2004, 2008, 2009, 2010 роках. Тож наразі в українському мотоболі за кількістю завойованих золотих медалей утворилося двовладдя серед флагманів: по 7 разів чемпіонами України ставали \”Поділля\” (Кам\’янець-Подільський) і \”Союз-3\” (Єнакієве).
А минулої суботи, 16 жовтня, у місті Вознесенську Миколаївської області відбувся фінальний матч Кубка України – 2010. У цій зустрічі господарі поля \”Схід\” (Вознесенськ) сенсаційно переміг \”Союз-3\” (Єнакієве) – 6:4. У фінальному матчі у складі єнакіївців не виступав російський легіонер Антон Гусєв, цьогорічний чемпіон Європи. Також стало відомо, що у фінальному матчі чемпіонату мотобольної бундесліги Німеччини 24 жовтня зустрінуться на нейтральному полі МСК \”Пума\” (Куппенхайм) – СВБ (Леверкузен).
Та найбільш приємне повідомлення надійшло з Білорусі, де вперше в історії європейського мотоболу на державному рівні було увінчано пам\’ять родоначальника мотоболу в місті Пінську Василя Коростеля (помер у 2009 році). Він був також одним з патріархів українського мотоболу, коли започатковував цей вид спорту в Рівненській області, чемпіоном України 1967 року у складі \”Трудових резервів\” з міста Дубровиця Рівненської області. У ті часи його добре знали й інші патріархи українського мотоболу наші земляки-полтавці: Василь Гаранько, Іван Булавацький, Юрій Васильченко, Василь Литовка… Потім він переїхав до сусідньої Брестської області. Тепер Василю Коростелю на стіні перед входом до готелю спорткомплексу ДТСААФ у Пінську, в якому мешкали і будуть мешкати всі учасники чемпіонатів Європи з мотоболу, які проходили і будуть проходити в Білорусі, встановлено меморіальну дошку з його портретом. На ній написано: \”Людині, яка стояла у витоків пінського мотоболу і батьку пінського стадіону ДТСААФ.
вологість:
тиск:
вітер: