Волейбол - 12-11-2012, 10:11 - sasa 203

\”Фаворит\”: чотири очки і третє місце

Триває чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Лубенський СК «Фаворит» спарені поєдинки четвертого туру проводив у Полтаві і суперником підопічних Сергія Сосніна була команда «Юридична академія» з Харкова.

У першому матчі лубенська команда, гадаю, недооцінила суперників і поступилася 2:3 (25:16, 21:25, 25:13, 18:25, 11:15). Відзначимо, що господарі були більш сильнішими за своїх візаві, навіть, за своїм складом. Про це демонструють рахунки першої і третьої партій. Але, все ж, господарі поступилися гостям і втратили незаплановані очки. У другому матчі «Фаворит» таки здобув перемогу. Першу партію, як і в попередньому матчі, лубенці впевнено перемогли – 25:17 на їх користь.

У другій потихеньку почав вимальовуватися сценарій вчорашнього дня. Команди пішли на першу технічну перерву за рахунку 8:6 на користь гостей. Далі розрив наростає – 12:9, а за рахунку 14:13 на користь харків’ян у складі «Фаворита» на заміну вийшов Ярослав Заїка, який вдало прийняв м’яч з атаки суперника, а в іншому епізоді відзначився сам. Тут поступово стала перевага на користь господарів майданчика – 16:14. Після чого підопічні Сергія Сосніна тільки нарощували перевагу, а ключовий гравець Віталій Сухінін двома потужними ударами звів нанівець зусилля харків’ян – 25:20. У третій партії при рахунку 10:10 лубенці «рвонули», та так, що на другу технічну перерву пішли за рахунку 16:10.

Варто зазначити, що гравці «Фаворита» добре зіграли не тільки в атаці, а й на блоці, це й дало можливість спокійно довести гру до логічної перемоги – 25:17, а за партіями – 3:0 (25:17, 25:20, 25:17). Результати інших поєдинків четвертого туру такі: «Кримсода» (Красноперекопськ) – «Локо-Експрес» (Харків) – 3:0 (25:18, 25:17, 25:17) і 3:0 (25:17, 25:22, 25:18), «ВНАУ» (Вінниця) – «Хімпром» (Суми) – 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:22) і 2:3 (25:21, 25:23, 15:25, 25:16, 13:15). Команда СВК «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) у четвертому турі участі не бере. Після чотирьох турів лубенський «Фаворит» йде третім у турнірній таблиці. Наступні поєдинки лубенці зіграють 7-8 грудня у Харкові проти місцевої команди «Локо-Експрес».