Новини - 19-02-2010, 06:02 - sasa 218

Фіналісти до фінішу не дісталися

Не щастить нашим землякам на цьогорічному зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики, який триває в Сумах. Спочатку Ганна Мельниченко, яка претендувала на срібну медаль у турнірі з п\’ятиборства, була дискваліфікована в останньому виді змагань – бігу на 800 метрів. А щойно в Сумах завершився фінальний забіг на стаєрській дистанції 3000 метрів серед чоловіків, який також не порадував прихильників \”королеви\” спорту Полтавщини. У ньому брали участь два полтавці – Сергій Лисенко (у кваліфікації він показав кращий результат серед усіх майбутніх фіналістів) і Антон Чепіжний. Та у фіналі сталася велика прикрість. Серед усіх 12-ти фіналістів лише два наші земляки-полтавці не змогли фінішувати – обидва вони, на жаль, зійшли з дистанції.