Новини - 14-09-2020, 09:09 - admin 387

Гарний старт – успішний фініш?

"Ворскла" вчетверте за часи виступів в елітному дивізіоні розпочинає сезон з двох перемог.
Гарний старт – успішний фініш?

Поточний сезон «Ворскла» розпочала з двох перемог поспіль. Останній раз полтавцям вдавалося подібне 16 років тому.  

За часи виступів «Ворскли» в елітному дивізіоні це лише четвертий випадок початку сезону з двох перемог. У сезоні 1996/97 полтавці тільки вийшли з першої ліги й відразу здобули шість очок, обігравши на виїзді «Прикарпаття» (2:0) і вдома «Кремінь» (2:0). Той сезон команда Віктора Пожечевського закінчила на третьому місці.

Через рік «Ворскла» знову виграла два перші матчі. На цей раз у Полтаві постраждав «Кривбас» (2:0), а в Маріуполі місцевий «Металург» (5:2). Сезон 1997/98 полтавці також закінчили вгорі турнірної таблиці, зайнявши п’яте місце з шістнадцяти команд.

А ось у сезоні 2004/05 дві стартові перемоги не врятували полтавську команду від боротьби за виживання. Перегравши на старті вдома «Арсенал» (3:0) і на виїзді «Оболонь» (1:0), надалі «Ворскла» в чемпіонаті зазнала семи поразок поспіль і з лідера перетворилася на відвертого аутсайдера. У підсумку підопічні Володимира Мунтяна посіли чотирнадцяте місце з шістнадцяти команд.

Як бачимо, не завжди максимальний очковий результат після двох турів гарантує високе місце на фініші. Проте будемо сподіватися, що команда Юрія Максимова продовжить традиції «Ворскли» кінця 90-х.

Погода