Міні-футбол - 05-04-2013, 10:04 - sasa 211

Газовик – володар кубка міста!

У Червонозаводському, на майданчику з штучним покриттям завершився відкритий кубок міста з міні-футболу. В цьому році в змаганнях взяло участь 10 команд.

На попередньому етапі зустрілися 4 гірші команди чемпіонату. В першій грі юнаки Харчовика перемогли Фаворит, а в другій, ФК Сенча здолала токарівський Сокіл.

В чвертьфіналі сліпий жереб звів першу й другу команду чемпіонату. В першості команди зіграли внічию 2:2, а в серії пенальті переміг Агросервіс (в чемпіонаті за нічийного рахунку пробиваються пенальті). І в кубку команди знову не виявили сильнішого, а  пенальті краще пробили газовики. Також можна виділити несподівану перемогу Харчовика над Технікумом.

У півфіналі ГКС-33 без проблем здолав Харчовик, а Газовик в кінці дотиснув будаківську Сулу.

На фінальну гру краще налаштувалися гравці ГКС і вже на третій хвилині Микола Мельник відкрив рахунок, ще хвилин десять Газовик приходив до тями, поки Вадим Лесь не зрівняв рахунок потужним ударом. Згодом Олександр Заславець після передачі Костянтина Кононенка вивів газовиків вперед, а сам Кононенко майстерно виконав штрафний удар, перекинувши м’яча через стінку та воротаря – 3:1 після першого тайму. Другу частину гри ГКС провів в атаці, але забити зумів лише одного разу, після рейду Віталія Федоронька атаку завершив Олександр Лавріненко. Перемігши з рахунком 3:2 Газовик став володарем кубка міста.