Хокей - 23-11-2015, 01:11 - sasa 208

ХК \”Кременчук\” у Франції програв \”Руанським Драконам\” у матчі півфінального турніру Континентального кубка

21 листопада у Руані (Франція) ХК \”Кременчук\” зазнав другої поразки у півфінальному турнірі (група Е) Континентального кубка, цього разу від \”Руанських Драконів\” (Франція) – 3:7 (1:4, 0:2, 2:1).

Матч розпочався катастрофічно для наших земляків, \”Дракони\” негайно \”дихнули вогнем\” уже на… 14-й секунді гри, коли Марк-Андре Тінель відкрив рахунок. А на 12-й хвилині першого періоду ХК \”Кременчук\” уже програвав – 0:4. За 4 хвилини до перерви Севастян Карпенко закинув першу – історичну шайбу ХК \”Кременчук\” в офіційних міжнародних матчах – він чітко реалізував штрафний кидок. Після другого періоду кременчужани програвали – 1:6. У третьому періоді кременчужани закинули у ворота господарів майданчика і півфінального турніру дві шайби – після влучних кидків Тимура Гриценка та Івана Підгурського. Тут, як кажуть, результат – по грі, адже протягом матчу французи здійснили 55 кидків (практично кожної хвилини – по кидку!), а кременчужани – 25 кидків по воротах \”Драконів\”. Офіційний протокол матчу \”Руанські Дракони\” – ХК \”Кременчук\” див. – тут.

Результати всіх матчів у півфінальній групі Е Континентального кубка: \”Шахтар\” (Солігорськ, Білорусь) – ХК \”Кременчук\” (Україна) – 6:0, \”Руанські Дракони\” (Франція) – ГКС (Тихи, Польща) – 5:3, ГКС – \”Шахтар\” – 2:1, \”Руанські Дракони\” – ХК \”Кременчук\” ― 7:3.

Становище команд: \”Руанські Дракони\” – 6 очок (шайби – 12:6), \”Шахтар\” – 3 (7:2), ГКС – 3 (5:6), ХК \”Кременчук\” – 0 (3:13).

22 листопада у групі Е відбудуться заключні матчі: ГКС (Тихи, Польща) – ХК \”Кременчук\”, \”Руанські Дракони\” (Франція) – \”Шахтар\” (Солігорськ, Білорусь). Тут ще жодна із команд не гарантувала собі вихід до \”фіналу чотирьох\” Континентального кубка, за певних (фантастичних) обставин навіть ХК \”Кременчук\” ще має шанси на вихід до \”фіналу чотирьох\”.

Подібна ситуація також склалася в іншій півфінальній групі Континентального кубка – групі D (Азіаго, Італія), матчі в якій відбуваються у ті ж дні, що й у Руані. У групі D становище команд після 2-х турів таке: \”Хернінг\” (Данія) – 6 очок (шайби – 7:3), \”Єртіс\” (Павлодар, Казахстан) – 3 (13:5), \”Азіаго\” (Італія) – 3 (4:4), \”Модо\” (Рига, Латвія) – 0 (4:16). Тож остаточно склад \”фіналу чотирьох\” Континентального кубка визначиться саме сьогодні, 22 листопада, за підсумками матчів 3-го туру у двох півфінальних групах.