Хокей - 20-11-2015, 10:11 - sasa 193

ХК \”Кременчук\” у Франції у Континентальному кубку програв білоруському \”Шахтарю\” – 0:6

20 листопада у Руані (Франція) у першому матчі півфінальної групи Континентального кубка ХК \”Кременчук\” програв чемпіону Білорусі \”Шахтарю\” (Солігорськ) – 0:6 (0:2, 0:3, 0:1).

З перших хвилин матчу на майданчику вималювалася значна перевага білорусів, у складі яких виступають гравці своєї національної збірної, що мають досвід матчів чемпіонатів світу в елітному дивізіоні. Про перевагу \”Шахтаря\” свідчить офіційна статистика кидків по воротах у цій грі: у першому періоді – 11:5, у другому періоді – 23:1 (!) на користь білорусів, у третьому – 10:5. Загальна кількість кидків по воротах суперників у матчі – 46:11 на користь \”Шахтаря\”. Також у білорусів була перевага у дисципліні, вони мали лише 6 хвилин штрафу, а гравці ХК \”Кременчук\” – 18 штрафних хвилин.

Шайби у ворота ХК \”Кременчук\” закидали: 0:1 – Кирило Брикін (07:19), 0:2 – Віктор Андрущенко (18:54), 0:3 – Вадим Сушко (32:08), 0:4 – Євген Горанін (32:45), 0:5 – Артем Левша (37:51), 0:6 – Артем Левша. Офіційний протокол матчу ХК \”Кременчук\” – \”Шахтар\” (Солігорськ, Білорусь) див. – тут.

21 листопада у Руані у матчі другого туру півфінального турніру Континентального кубка ХК \”Кременчук\” гратиме з господарями майданчика – французьким \”Руаном\”.