Баскетбол - 05-04-2011, 09:04 - sasa 28

\»Кремінь\» — четвертий

У \»Фіналі чотирьох\» Кубка України в Черкасах \»Кремінь\» (Кременчук) провів дві різні за сценарієм гри, які, на жаль, завершилися поразками наших земляків.

У півфіналі \»Кремінь\» після першої половини гри перемагав \»Волиньбаскет\» (Луцьк) — 30:25 (13:13, 17:12), але все ж таки програв — 56:65. Після третього періоду, який \»Кремінь\» програв 17:22 рахунок матчу був нічийним — 47:47. Однак у завершальному, четвертому періоді кременчужани набрали рекордно низький показник — лише 9 очок і програли не лише заключний період (9:18), але й півфінальний матч у цілому — 56:65.

\»Волиньбаскет\» — \»Кремінь\» — 65:56 (13:13, 12:17, 22:17, 18:9).

\»Кремінь\»: Хоружий — 14 очок+12 підбирань, Жук — 12 очок+4 підбирання+4 передачі, Зозуля — 10 очок+4 підбирання+3 перехоплення.

У матчі за 3-є місце \»Кремінь\» програв \»Авантаж-Політехніку\» (Харків) — 78:83. Але тут події розгорталися за іншим сценарієм. Після першої половини матчу кременчужани суттєво програвали — 30:48 (15:23, 15:25), а потім розпочали наздоганяти суперників. У третьому періоді \»Кремінь\» переміг — 23:16, у четвертому — 25:19. Але цього виявилося замало (не вистачило 5-ти очок) для переведення гри в овертайм, щоб потім мати нагоду поборотися за бронзові медалі Кубка України.

\»Кремінь\» — \»Авантаж-Політехнік\» — 78:83 (15:23, 15:25, 23:16, 25:19).

Кремінь\»: Зозуля — 19 очок+5 підбирань+4 передачі, Жарков — 16 очок+7 підбирань, Жук — 11 очок+5 підбирань+4 передачі, Чергинський — 10 очок.