Баскетбол - 05-04-2011, 09:04 - sasa 164

\”Кремінь\” – четвертий

У \”Фіналі чотирьох\” Кубка України в Черкасах \”Кремінь\” (Кременчук) провів дві різні за сценарієм гри, які, на жаль, завершилися поразками наших земляків.

У півфіналі \”Кремінь\” після першої половини гри перемагав \”Волиньбаскет\” (Луцьк) – 30:25 (13:13, 17:12), але все ж таки програв – 56:65. Після третього періоду, який \”Кремінь\” програв 17:22 рахунок матчу був нічийним – 47:47. Однак у завершальному, четвертому періоді кременчужани набрали рекордно низький показник – лише 9 очок і програли не лише заключний період (9:18), але й півфінальний матч у цілому – 56:65.

\”Волиньбаскет\” – \”Кремінь\” – 65:56 (13:13, 12:17, 22:17, 18:9).

\”Кремінь\”: Хоружий – 14 очок+12 підбирань, Жук – 12 очок+4 підбирання+4 передачі, Зозуля – 10 очок+4 підбирання+3 перехоплення.

У матчі за 3-є місце \”Кремінь\” програв \”Авантаж-Політехніку\” (Харків) – 78:83. Але тут події розгорталися за іншим сценарієм. Після першої половини матчу кременчужани суттєво програвали – 30:48 (15:23, 15:25), а потім розпочали наздоганяти суперників. У третьому періоді \”Кремінь\” переміг – 23:16, у четвертому – 25:19. Але цього виявилося замало (не вистачило 5-ти очок) для переведення гри в овертайм, щоб потім мати нагоду поборотися за бронзові медалі Кубка України.

\”Кремінь\” – \”Авантаж-Політехнік\” – 78:83 (15:23, 15:25, 23:16, 25:19).

\”Кремінь\”: Зозуля – 19 очок+5 підбирань+4 передачі, Жарков – 16 очок+7 підбирань, Жук – 11 очок+5 підбирань+4 передачі, Чергинський – 10 очок.