Міні-футбол - 12-03-2010, 06:03 - sasa 187

„Олімп” – „Розсошенці-2” 2:3
„Ювента” – „Атака” 2:2
ФК „Кристал” – ФК „Розсошенці” 3:5
ДЮСШ – „Рубін” 5:0

Відбувся передостанній тур першого кола першості Полтавського району з міні-футболу. Команди подарували уболівальникам захоплюючі поєдинки, тримаючи глядачів у напрузі до останньої хвилини. Винятком є лише поєдинок ДЮСШ та “Рубіна”. Маючи у своєму складі лише шістьох виконавців, молодь “Рубіну” не змогла нічого протиставити злагодженим діям суперника. Хоча іноді їм просто не щастило – двічі м’яч влучав у штангу та ще декілька небезпечних моментів футболісти змарнували.
У суботу відбулося два поєдинки. Першими свої стосунки з’ясовували розсошанські “Олімп” та “Розсошенці-2”. Один з аутсайдерів другого етапу розпочав матч, що називається, без розвідки і чи не у першій атаці відкрив рахунок. Після прострілу з правого флангу м’яч п’ятою у ворота переправив Шпигун. Після забитого голу “Олімп” не збирався грати на утримання рахунку, а наполегливо атакував ворота Сергія Щербака. Захопившись атакуючими діями, вони проґавили швидку контратаку, після якої рахунок став рівним. Та все ж “Розсошенці” пішли на перерву у ролі наздоганяючих. Перед самісіньким свистком постріл Педяша у ближній кут підбив підсумок першої половини. У другому таймі “Олімп” грав вже більш обережніше і більше хотів зберегти свої ворота недоторканими ніж забити ще раз. Однак, граючи лише на утримання, не завжди добиваєшся успіху. Так сталося і цього разу. До закінчення зустрічі “Розсошенці” ще два рази змусили воротаря “Олімпу” виймати м’яч з сітки власних воріт, і розпочинати гру з центра поля, тим самим встановивши остаточний рахунок зустрічі 3:2.

Щось схоже відбулося і в наступному матчі. “Атака” швидко взяла під свій контроль гру і до свистка на перерву двічі розписалася у воротах “Ювенти”. Єдине чим відповідали розсошенські футболісти – це неточні постріли Городчаніна та Іванченка. Друга половина пройшла абсолютно навпаки. Тепер на полі домінувала “Ювента”. Раз-по-раз голкіперу гожулян доводилося демонструвати свою майстерність. Однак і цього було мало у двох епізодах, коли розсошани спочатку скорочували рахунок, а потім його зрівнювали. Напружений поєдинок сильнішого не виявив і свисток Олександра Горностаєва зафіксував бойову нічию.

Наступного дня відбувся центральний матч вихідних, у якому зійшлися лідер першості “Кристал” та головний фаворит змагань ФК “Розсошенці”. Цей поєдинок був цікавий і тим, що деякі гравці обох команд зустрічалися між собою у фіналі відкритої першості Полтавського заводу медичного скла. Господарям конче потрібна була перемога, аби не відпустити суперника у турнірній таблиці на далеку відстань. Бажали відірватися від переслідувачів і футболісти з Залізничного. Перші ж хвилини виявили перевагу “Розсошенців”. Дубль на свій рахунок записав Олексій Ротань. Та поступатися “Кристал” не збирався і швидко скоротив рахунок. А надалі гра пішла “гол за гол”. “Розсошенці” відновлюють перевагу у два м’ячі. Атака “Кристалу”, і знову рахунок скорочується до мінімуму – 3:2. Гойдалки тривали до закінчення матчу та все ж господарі втримали перевагу і скоротили відстань від лідера до трьох пунктів.