- 05-12-2010, 09:12 - sasa 174

Лідирують \”Розсошенці\” та ПЗМС

Минулого тижня відбулися чергові матчі відкритої першості ПЗМС.

Одним з найцікавіших матчів туру у вищій лізі стало протистояння “Дальніх островів” та “Нового життя”. Вже чи не в першій своїй атаці футзалісти “Нового життя” відкрили рахунок. До середини тайму двічі зрівняти рахунок могли гравці “Дальніх островів”, але на заваді ставав голкіпер суперника, а на 18-й хвилині йому на допомогу прийшла стійка. Та все ж на перерву команди пішли за нічийного рахунку. М’яч на рахунку Сергія Усаковського. У другому таймі “Нове життя” швидко організувало перевагу у два м’ячі, але протягом двох хвилин “Дальні острови” зусиллями братів Усаковських відновили рівновагу. До закінчення матчу жодна з команд більше не змогла розписатися у воротах суперника.

Не менш драматично проходила гра між господарями паркету та “Зефіром”. Паритет у матчі тримався аж до 35-ї хвилини, допоки рахунок не відкрили футзалісти “ПЗМСу”. Під завісу гри футболісти “Пластикому” зрівняли рахунок, але втримати бодай нічию їм не вдалося.

Серед інших результатів слід відзначити вже четверту розгромну поразку “Алегро”, які явно поки що не дотягують до рівня інших команд.

Вища ліга
4 тур
Розсошенці – Севілья – 4:2 (Федоришин, Ященко-2, Бондаренко – Васькевич, Крупський),  Алегро – Андріївка – 1:15 (Задоя – Донець-3, Кундель-2, Микійчук, Бабанський, Зіпунніков-3, Лисенко-2, Полуницький-3), Чайка – Інтерно – 4:3 (Загородній, Ребенок-2, Д.Тевіков – Супруненко, Городчанін, Глушко), Стріт – Зеніт – 3:6 (Устенко, Волошко, Кулик – Субочев-3, Полтавець, Колесніков, Омельченко), ПЗМС-1 – Зефір-ПластиКом – 2:1 (Дубницький, Литвин – Синчук), Дальні острови – Нове життя – 3:3 (С. Усаковський-2, Ю. Усаковський – П. Ротань, Пихальонок-2).

12 Алегро 4 0 0 4 4-49 0

Два тури за минулий тиждень встигли зіграти й футзалісти першої ліги. У п’ятницю суперкамбек продемонстрував “Авангард”. Команда протягом зустрічі двічі програвала з різницею у чотири м’ячі, але класно провівши останній відрізок матчу, змогли вирвати нічию у протистоянні з другою командою “Дальніх островів”.

А у неділю відбувся матч команд, які до звітного туру не втратили жодного очка. І “Атака”, і “ПЗМС-2” попередні зустрічі виграла, тому вікторія у грі між собою давала змогу переможцю вийти в одноосібні лідери. Перший тайм з мінімальним рахунком 1:0 виграли автотрансівці. За ними був і дебют другої половини, коли протягом п’яти хвилин вони тричі забивали у ворота господарів. Спочатку швидка контратака призвела до того, що Касьян після пасу Максима Марусича подвоїв перевагу своєї команди. За хвилину знову відзначилася ця пара, з тією лише різницею, що у ролі асистента тепер був Касьян. А завершив п’ятихвилинку Волошко. Після цього “Атака” почала грати у своє задоволення і впевнено довела зустріч до перемоги.

Перша ліга
3 тур
ПЗМС-2 – Білал – 5:3 (А.Толстов-2, Кудацький, Ворона, Бондаренко – Капустянський, Сірик, Зінчик), Медакадемія – Атака-Автотранс – 4:7 (Міщенко-3, Суродін – Касьян-2, Прядко, Голованьов, Волошко-2, Макорін), Експрес – Фрегат – 4:6 (Синяк, Песиголовець-3 – Білан, Лейва, Ю.Бондаренко, Латенко, Пронін, Худолій), Дальні острови-2 – Авангард – 7:7 (Ткач, Попенко, Костюченко, Сидоренко, Федоринов, Хрипко, Ткаченко – Пушкарь, Білоконь-2, Щочка-3, Бондаренко), Газовик – Полтавагаз – 2:8 (Замковий, Литвиненко – Квач-2, Білоус, Швидкий-3, Федорченко, Крушний), Інваспорт – ДПІ – 6:4 (Шинкаренко, Шапка, Немченко, Толмачов, Хозяїнов-2 – Сильченко-2, Грищенко, Татаренко)

4 тур
ПЗМС-2 – Атака-Автотранс – 2:7 (Ворона, Бондаренко – Касьян-2, Голованьов-2, Волошко, Пономаренко, М.Марусич), Білал – Фрегат – 3:5 (Суворов, Почернін, Семещенко – Білан, Лейва-2, Латенко, Чернов), Медакадемія – Авангард – 5:3 (Рукавиця-2, Корсун, Суродін-2 – Щочка, Бондаренко, Дем’яненко), Експрес – Полтавагаз – 4:9 (Толочко-2, Буцький, Песиголовець – Квач, Швидкий-6, Баранович, Чернявський), Дальні острови-2 – ДПІ – 6:2 (Терешонок, Ткач, Бондарчук, Федоринов, Сидоренко-2 – Татаренко, Сильченко), Газовик – Інваспорт – 2:4 (Рибак-2 – Верещака, Немченко, Хозяїнов-2).

1 Атака-Автотранс 4 4 0 0 27-8 12
2 Полтавагаз 4 3 1 0 24-11 10
3 ПЗМС-2 4 3 0 1 22-12 9
4 Дальні острови-2 4 2 1 1 26-18 7
5 Фрегат 4 2 1 1 16-13 7
6 Інваспорт 4 2 1 1 16-17 7
7 Газовик 4 1 1 2 9-16 4
8 ДПІ 4 1 1 2 11-12 4