Першість Полтавщини - 21-04-2009, 09:04 - sasa 278

Лубни – Молодь-Педуніверситет (Полтава) – 3:2
ФК «Лубни»: Четверіков, Савченко, Баран, Матяш (Сухонос), Пархоменко, Загоруйко, Сірик, Бортнік, Миронченко (Шоха), Ковтун, Остапенко (Порощай).
«Молодь-ПДПУ»: Іщенко, Громов (Луценко), Ільчиш, Богданов, Гальченко, Личман (Ткаченко), Масюк, Філь, Захарченко (Марченко), Рибак (Мищенко), Крисанов (Вертипорох).
Судді: О. Маланчій, Є.Сухенко, О. Скирда (усі – Кременчук).
Інспектор: М. Ємельяненко (Кременчук).
21 квітня. Лубни. Стадіон «Торпедо».+10 градусів. 120 глядачів.
Юнаки: 0:2.

Другий матч чемпіонату області омолоджений ФК «Лубни» після прикрої поразки від юнаків полтавської «Ворскли» проводив вдома проти команди Олександра Єжакова – “Молодь-ПДПУ”. Протягом всього поєдинку відчувалася перевага більш досвідченіших господарів поля, але втілити у забиті голи їм вдалося наприкінці першого тайму, коли за дві хвилини в сітку воріт полтавців влетіла два м’ячі. Особливо уболівальникам сподобався гол у виконанні кращого футболіста Лубен-2008 Андрія Загоруйка, який вколотив «плямистого» під поперечину воріт суперника. Потім на перших секундах другого тайму корінному лубенцю з «Молоді» Луценку вдалося провести курйозний гол. Ударом головою після навісної передачі Владислав Ковтун збільшив відрив у рахунку, але за 5 хвилин до фінального свистка гості забили ще одного м’яча – 3:2 на користь ФК «Лубни». У наступному поєдинку обласного чемпіонату лубенську команду екзаменуватиме у Лубнах 26 квітня чемпіон області ФК «Велика Багачка». Тож зустріч з командою «Збірна області» обіцяє бути цікавою.