Новини - 25-04-2010, 07:04 - sasa 196

Медалі з Сімферополя

Нещодавно в Сімферополі пройшов ювілейний XX чемпіонат України з кіокушин карате серед дітей і юнаків (10-17 років).

За медалі змагань вели боротьбу більше 350 юних спортсменів з різних куточків країни. До складу команди, що захищала честь Полтавщини, ввійшли полтавські і лубенські спортсмени, вихованці тренерів Миколи Богодистого та Сергія Деркача. Чемпіонами країни у віковій категорії 16-17 років стали полтавці Інна Рєзнік (вага до 65 кг) і Євген Срібний (абсолютна вагова категорія). Юна лубенка Вікторія Охріменко у розділі куміте (вікова категорія 16-17 років) у вазі до 65 кг переможно пройшла два кола змагань і лише у фіналі поступилася досвідченішій суперниці з Полтави , здобувши срібну нагороду.