Прес-конференції - 08-09-2012, 07:09 - sasa 34

Микола Павлов: «Попросив вибачення у Жеваго»

Микола Павлов

В інтерв’ю Football.ua головний тренер маріупольського Іллічівця розповів про те, як він попросив вибачення у Костянтина Жеваго

— Якось один з фанатично відданих уболівальників Ворскли сказав мені таку фразу: «Мені, звичайно, дуже шкода, що Павлов пішов, але я його розумію, адже керівництво Ворскли не виявляє бажання розвиватися. Вони задоволені тим рівнем, який у команди був при Павлове. Самому ж Миколі Петровичу напевно хочеться розвиватися. Тому він і пішов, оскільки не бачив перспективи»… Що ви скажете на це?
— Я ніколи не скажу поганого слова про Ворсклу. Я там провів чотири з половиною роки і всі мої побажання керівництво беззаперечно виконувало. Звичайно, мені трохи неприємно, що я опинився в такому становищі як зараз, але це, напевно, єдина неприємність, яка трапилася зі мною в Полтаві. Сподіваюся, що ця ситуація скоро і успішно вирішиться і Костянтин Валентинович зрозуміє мене… (Після паузи) зрозуміє і, можливо, простить. Ще нікому з ЗМІ я цього не говорив, і ось зараз вам скажу. Коли у нас відбувся прощальний розмова з Бабаєвим і Жеваго, перше, що я зробив — попросив у них вибачення за те, що приймаю таке рішення. Але я, як правило, якщо прийняв рішення, то вже не змінюю його.

— А на якій стадії перебуває вирішення цього питання?
— Наскільки я знаю, зараз Костянтин Жеваго вже трохи по-іншому дивиться на цю ситуацію. Зараз у Ворскли є тренер, з яким вона добивається результату. Можна, напевно, погодиться з тим, що невдачі Ворскли були у великій мірі пов\’язані з моїм уходом — якби я залишився, швидше за все, все було б, як і раніше, а так Ворскла потрапила в невдалу смугу і почесний президент, можливо, тому так болісно відреагував.

— Ви згадали про нового тренера Ворскли Сергії Свистуні. З ним ви пропрацювали практично чотири роки. Що можете сказати про його перспективи в якості головного тренер полтавської команди?
— Сергія Володимировича ми взяли тренером молодіжної команди Ворскли по рекомендації Олег Мейданович Бабаєва і за той час, що ми разом працювали, ніяких претензій до нього не було. Він прислухався до моєї думки, його тренерський штаб тісно співпрацював із моїм. Думаю, що спільно ми багато чому навчилися. Знаєте, є такий вираз «Свита грає короля». Так от, коли команду очолив Сергій Свистун, він узяв до себе в помічники людей, яких він добре знає і які знають добре команду і гравців. Той же Вася Сачко, Анатолій Момот. Ось це і дало можливість Сергію Володимировичу швидко знайти проблеми і усунути їх. У помічників Вадима Євтушенка такого досвіду не було, а самому йому складно було.

Погода