Останні новини - 20-11-2012, 02:11 - sasa 54

Микола Павлов: “Якщо збірну України очолить іноземець, навіть не буду за неї переживати”

Микола Павлов

Екс-тренер збірної України та полтавської “Ворскли” Микола Павлов прокоментував ситуацію з пошуком тренера для національної збірної.

“Невже у нас немає тренерів, здатних очолити національну збірну? Просто потрібно їх пошукати. Природно, біля керма команди повинен бути той, хто хоче працювати, а не той, кого захочуть. Ось чому не кандидатура Михайло Фоменко? Він може одночасно працювати в комітеті збірних та на посту наставника збірної”.

“Це ж не суміщення з клубною роботою – він буде постійно перебувати в федерації. Вважаю його оптимальним варіантом. Коли в мене була перерва в тренерській роботі, я так скучив за футболом, що результатів чекати не довелося. Те ж можна сказати і про Михайла Івановича – тренері, зголоднілі по улюбленій грі. Якщо все ж зі збірною буде працювати іноземець, то особисто я в разі створення тренерської ради приїжджати в столицю не стану і допомагати не буду. Навіть не буду за неї переживати. А ось якщо призначать нашого фахівця – охоче приїду і допоможу чим зможу”, – сказав головний коуч “Іллічівця” СЭ в Украине.

Погода