Новини - 16-04-2009, 11:04 - sasa 21

Момент істини настав

Момент істини настав

Ворскла — Металiст (1:3)*
18 квітня. Полтава, стадіон \»Ворскла\», початок о 16.00
Пряма трансляція на Першому національному
Прогноз www.fcvorskla.com.ua – 1:0

Щастить нинішньої весни \»Металісту\» грати по кілька матчів з однією і тією ж командою в проміжок у декілька днів. У березні тричі за десять днів харків\’яни грали з \»Динамо\», двічі поступилися киянам і, зрештою, припинили боротьбу за Кубок УЄФА. І ось на черзі — два матчі поспіль з \»Ворсклою\». Звичайно порівнювати ці дві події не варто, однак факт залишається фактом і сподівання на позитивний для полтавців результат ще жевріє в серцях уболівальників. Проте — про все по порядку.
Напередодні Великодня \»Металіст\» завітає до Полтави на календарну гру чемпіонату. Який матч головніший для \»Металіста\»? Певно — обидва важливі. Особливо після домашньої осічки у грі з \»Карпатами\». Друге місце, яке, здавалося, міцно забронювали для себе харків\’яни, вже не їхнє. З іншого боку, претензії \»Металіста\» на виграш національного Кубка є небезпідставними. Команда вже давно прагне виграти щось вагоме.
Щодо \»Ворскли\», то після зими прагнення команди не дуже зрозумілі. Заяви президента Олега Бабаєва вже давно ніхто серйозно не сприймає. Хоча Олег Мейданович в черговий раз чітко і вголос сказав, що завдання — потрапляння у Лігу Європи та вихід у фінал Кубка України. Однак після п\’яти невиграних матчів наставник ворсклян Микола Павлов сказав, що ці завдання в умовах кризи для \»Ворскли\» є нездоланними, що підбір футболістів не дозволяє їм замахнутися на Європу. Чи лукавив Микола Петрович, чи казав правду, ми з\’ясуємо саме після цих двох матчів із \»Металістом\». В усякому разі момент істини для полтавців вже настав.
В останні роки \»металісти\» для ворсклян доволі складний суперник. У новому тисячолітті біло-зелені перемогли Харків лише двічі по 1:0: по разу вдома і на виїзді. У 2002-му — у Полтаві, а 2005-му — в Харкові. Отже виходить, що вже майже сім років \»Металіст\» для \»Ворскли\» в рідному місті є нездоланним. Минулого року двічі команди зустрічалися на Слобожанщині. І двічі \»Ворскла\» була бита за усіма статтями. Навесні — 0:3 (це була перша гра Павлова на тренерському містку полтавців) та 1:3 восени (у першому колі — єдиний матч, де ворскляни пропустили три м\’ячі). У свою чергу, 2007-го волею календаря команди двічі зіграли у Полтаві. І тут двічі були зафіксовані нічийні результати. Спочатку — 2:2, а потім — 1:1. Що цікаво, в обох матчах господарі вели у рахунку, однак утримати перемогу так і не змогли.
Отже, у суботу на нас чекає, безперечно, центральний матч туру, переможець якого може мати чимало дивідендів для вирішення своїх локальних завдань. Однак, навіть за невдачу будь-якої команди в чемпіонаті, можна відігратися наступної середи в кубковому матчі. Принаймні уболівальники \»Ворскли\» за перемогу в Харкові ладні вибачити команді всі останні невдачі. Та про це поговоримо вже наступного разу.

Харкiв — Таврiя (1:1)
17 квітня. Харків, стадіон \»Динамо\», початок о 16.00
Прогноз www.fcvorskla.com.ua – 1:2

Арсенал — Іллiчiвець (1:2)
17 квітня. Київ, НТК імені Банникова, початок о 19.00
Пряма трансляція на Першому національному
Прогноз www.fcvorskla.com.ua – 0:2

Карпати — Зоря (0:1)
18 квітня. Львів, стадіон \»Україна\», початок о 14.00
Пряма трансляція на каналі \»Мегаспорт\»
Прогноз www.fcvorskla.com.ua – 3:0

Металург З — Днiпро (0:0)
18 квітня. Запоріжжя, стадіон \»Славутич-Арена\», початок о 18.00
Пряма трансляція на каналі \»Футбол\»
Прогноз www.fcvorskla.com.ua – 1:1

Металург Д — Шахтар (1:1)
19 квітня. Донецьк, стадіон \»Металург\», початок о 16.00
Прямі трансляція на каналах \»Україна\» та \»Футбол\»
Прогноз www.fcvorskla.com.ua – 0:2

Чорноморець — Львiв (2:0)
19 квітня. Одеса, стадіон \»Спартак\», початок о 16.00
Пряма трансляція на Першому національному
Прогноз www.fcvorskla.com.ua – 0:0

Кривбас — Динамо (0:3)
19 квітня. Кривий Ріг, стадіон \»Металург\», початок о 16.00
Прогноз www.fcvorskla.com.ua – 1:3

*У дужках – результати першого кола

Погода