Першість Полтавщини - 24-05-2009, 10:05 - sasa 304

Першість Полтавщини. Друга ліга. Група \”А\”

Мрія: Лисенко ,Коган, Кугук, Хархан, Гуленко, Рекун, Ірклієнко, Распопов,Тищенко, Шкляренко, Солодкий.
Харчовик: Вінніченко, Кісенко,Трокай (Кутузов), Хоменко, Каплун, Мусієнко (Швіндін),Заславець,Островський,Харченко (Ключка), Іващенко,Кононенко.
Судді: Кулик, Юрченко, Гайдук (усі-Лубни)
23 травня. Тополеве. 100 глядачів.

Юнаки – 2:1.

Після першого очка здобутого в Решетилівці, команда господарів \”мріяла\” поповнити свій очковий доробок і в грі з \”Харчовиком\”. Гості теж розраховували на продовження переможної серії і вони впоралися з поставленим завданням. Можливо на гравців \”Мрії\” вплинув швидкий пропущений мяч,Костянтин Кононенко майстерно виконав штрафний удар. Хвилин за десять Дмитро Каплун після подачі кутового, зігравши на випередення головою подвоює рахунок. Гра в господарів розклеїлася, а гості заграли впевнено і злагоджено. В кінці тайму Олександр Заславець забиває трєтій мяч, гру практично було вирішено. На 53 хвилині в ворота господарів було призначено пенальті. Віталій Харченко пробив не сильно, голкіпер мяч відбив і всеж першим на добивання встиг гравець \”Харчовика\” – 4:0. До кінця гри відзначитися могли обидві команди,але рахунок не змінився. Хочеться відзначити впевнене суддівство О.Кулика і його асистентів.