Новини - 10-03-2010, 03:03 - sasa 14

На призи Юрія Білонога

На призи Юрія Білонога

У Сумах відбувся великий Міжнародний легкоатлетичний юнацький турнір, який вдесяте організовує Юрій Білоног, чемпіон Олімпіади-2004 в Афінах у штовханні ядра.

Продовжують вдало виступати на престижних легкоатлетичних змаганнях юні спортсмени Лубенської ДЮСШ. Нещодавно вони повернулися з ювілейного X Міжнародного турніру з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 1993-94 і 1995-96 років народження на призи відомого олімпійського чемпіона Юрія Білонога. Змагання, в яких взяло участь близько 600 спортсменів з України, Росії і Білорусі, пройшли в Сумах. Найкраще з юних лубенців, які представляли Полтавщину, виступила 14-річна Валерія Зіненко (на фото), яка виборола «золото» на біговій дистанції 1500 м з результатом 4.57.07. Ще вона була третьою на вісімсотметрівці. На сьогодні юна лубенка є однією з найсильніших легкоатлеток області.

Серед юнаків цієї ж молодшої групи дві «бронзи» здобув на дистанціях1500 м і 800 м Михайло Кривогуз (результати – 4.38.93 і 2.14.1). Лубенців готував до змагань тренер Олексій Баляшкін. Також бронзову нагороду виборола Маргарита Голод  (1994 р.н) у потрійному стрибку, продемонструвавши результат 10 м 77 см. Її тренер – Марина Якуба. Відзначимо і вдалий виступ на змаганнях лубенців Сергія Маника і Ірини Завгородньої. Переможці та призери отримали сувеніри, медалі, грамоти. Юні легкоатлети і їх батьки висловлюють подяку за надання допомоги у поїздці на змагання міському голові Лубен Василю Коряку, начальнику управління освіти міста Мирославу Костенку, ТОВ «Аметист ЛТД» (Микола Шкарбань), приватному підприємству «Лубни-Ритуал» (Олексій Омельяненко).

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода