Баскетбол - 19-10-2010, 12:10 - sasa 153

На що здатен \”Кремінь\” в новому сезоні?

У своїх перших матчах кременчуцька команда поділила очки зі своїми колегами, студентською командою з Харкова.

Зовсім недавно, в товариському турнірі, «Авантаж-Політехнік» не залишив від наших хлопців каменя на камені, перегравши їх по всіх статтях. І ось тепер нам потрібно було дізнатися, чи було причиною того поразки та обставина, що гра не носила офіційного характеру, а «Кремінь» перебував поки лише в пошуках своєї кращої минулорічної гри.

Перший матч дав відповідь лише на половину. Глядачі змогли побачити те, що команда здатна виконати поставлене на сезон завдання навіть без Володимира Журжій. Але з іншого боку, на обличчя залишалася стара проблема гри в обороні і кульгав реалізація. Тимур Арабаджи практично поодинці переграв «Кремінь» у першому матчі, якому наші баскетболісти мали необережність дати розгулятися, а потім не зуміли під час його зупинити. Цікаво, що крім п\’яти триочкових, розігруючий гостей реалізував одинадцять з дванадцяти своїх штрафних кидків.

16 жовтня
«Кремінь-КНУ» – «Авантаж-Політехнік» 72:78 (19:24, 17:21, 19:10, 17:23)
«Кремінь-КНУ»: Зозуля – 25, Хоружий – 15, Загрібельний – 13, Овчаренко – 9, Жарков – 5, Жук – 3, Роженко – 2.
«Авантаж-Політехнік»: Арабаджи – 36, Стрипа – 12, Сайн – 7, Козлов – 6, Боровський, Михайлов, Рочняк по 4, Поколодний – 3, Ольховський – 2.

У другій грі «Кремінь» привів у шок своїх суперників, набравши за першу чверть рівно стільки очок, скільки на день раніше за перші дві. При цьому хлопці дуже здорово зіграли в обороні, що для стартового ривка мало велике значення. Після такого початку гості приходили до тями весь матч. За Арабаджи доглядали вже більш уважно, хоча свій клас він показав і в цьому матчі. Травму у другій чверті отримав Максим Зозуля, що звичайно ж було для «Кременя» втратою, оскільки Максим зараз знаходиться в хорошій формі.

Не дивлячись на підсумковий рахунок, кінцівка другої гри була досить таки Валідольний. Ведучи в рахунку за шість хвилин до кінця 16 очок, «Кремінь» розгубив цю перевагу дуже швидко і за три хвилини до сирени у нас було лише 3. Але тут своє слово сказав Олексій Жарков, який не залишав шансів суперникам під їх щитом, раз по раз набираючи дуже важливі для команди окуляри. У потрібний момент «вистрілив» і новачок команди Олексій Жук, декілька ефектних і результативних проходів якого в кінцівці зустрічі виявилися досить до речі.

17 жовтня
«Кремінь-КНУ» – «Авантаж-Політехнік» 94:86 (38:16, 11:22, 24:25, 21:23)
«Кремінь-КНУ»: Загрібельний, Овчаренка – по 20, Жарков – 16, Хоружий – 10, Роженко – 9, Жук – 8, Зозуля – 7, Дьогтєв – 4.
«Авантаж-Політехнік»: Арабаджи – 23, Рочняк – 21, Стрипа – 18, Сайн – 11, Ольховський – 7, Козлов – 6.

1-й тур, 9-10 жовтня.
«Динамо» (Дніпропетровськ) – «Авантаж-Політехнік» 63:70. 93:89.
«Коксохім-Сталь» – «Авіастар» 68:74. 62:66.
«Севастополь» – КТУ 75:86. 73:97.

2-й тур. 16-17 жовтня.
КТУ – «Динамо» 79:84. 58:65.
«Авіастар» – «Севастополь» 96:86. 83:76.

У третьому турі 23-24 жовтня «Кремінь-КНУ» зіграє на виїзді в Алчевську проти місцевої команди «Коксохім-Сталь».