Новини - 19-02-2010, 07:02 - 241
Наталія Синенко – п\’ята
![Наталія Синенко – п\’ята](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
У фіналі зимового чемпіонату України з легкої атлетики в Сумах – у штовханні ядра наша землячка Наталія Синенко посіла 5 місце з результатом – 14 метрів 12 сантиметрів. Свій кращий результат вона показала у другій із шести спроб. У той же час Наталія виходить на новий рівень стабільності, адже в усіх інших своїх вдалих спробах (4 із 5) вона штовхала ядро \”впритул\” до 14-метрової позначки.
Ігор ЧЕРЧАТИЙ
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua