Новини - 11-03-2010, 11:03 - sasa 126

Нелегкі старти легкої атлетики

У Полтаві фінішував чемпіонат області з легкої атлетики. Більше двохсот спортсменів з різних куточків Полтавщини на цих змаганнях виборювали право захищати честь краю на чемпіонаті України, що проходитиме у столиці з 14 по 16 березня.

На цьому чемпіонаті змагалися юнаки та дівчата двох вікових категорій. 1993-94 та 1995-96 років народження. І саме ці змагання повинні були визначити імена спортсменів, які сформують збірну Полтавщини, для участі у національній першості. Тому жоден атлет на легкі старти не сподівався.

Нагороди ж розігрували у семи видах. Це стрибки у висоту та довжину, біг на 60, 300, 600 та тисячу метрів, а ще  біг із перешкодами на 60 метрів.  У підсумку ж найбільше медалей дісталося полтавським спортсменам із ДЮСШ №5, друге місце посіли атлети з Лубен, третіми були представники Гребінки.