Міні-футбол - 10-04-2010, 09:04 - sasa 237

\”Нива\” – чемпіон!

\”Нива\” – чемпіон!

Районна федерація футболу разом із РСТК «Колос» провели розіграш кубка Машівського району з міні-футболу.

У турнірі брали участь 10 команд. Згідно із положенням про змагання, попередній етап проводився за коловою системою, де визначили чотирьох півфіналістів. Щасливчиками стали команди Михайлівки, Машівки, андріївське «Нове життя» та кошманівська «Нива».

У першому півфіналі між Михайлівкою та Машівкою перемогу виборола команда райцентру з рахунком 1:0. У другому півфінальному матчі сталася сенсація: «Нива» перемогла «Нове життя» також із рахунком 1:0. 
До речі, тривалі дискусії про участь “легіонерів” у іграх районного рівня дали свій результат. Хоча офіційного рішення про це районна футбольна федерація ще не приймала, опитування показують, що більшість і тренерів, і гравців висловлюються проти цього. Тобто у районних кубках та чемпіонатах мають грати лише «свої» — місцеві та уродженці району. Так цього разу і зробили.

У фінальному поєдинку зустрілися кошманівці та машівці. І знову з тим же рахунком 1:0 перемогла кошманівська «Нива». Таким чином найбільший кубок з міні-футболу цьогоріч поїхав на північ району, повідомляє газета \”Промінь\”.

За “Ниву” виступали: Роман Андрієнко, Сергій Бульбах, Володимир Міщенко, Михайло Савчук, Олег Семко, Олександр Лебідь, Валерій Остах, Роман Коваленко, Олександр Оррлов, Роман Старовойтов, Андрій Дорош та Дмитро Андренко.

Погода