Футзал - 15-11-2010, 04:11 - sasa 30

\»Ніка\» розгромлена в Києві

Відбулися матчі 4-го туру чемпіонату країни серед жіночих команд вищої ліги.

13 листопада у Києві зустрічалися лідери — \»Біличанка-НПУ\» та полтавська \»Ніка-Педуніверситет\». За сімнадцять ігрових сезонів ці колективи поділили між собою п\’ятнадцять чемпіонських титулів — 10 у \»Ніки\» та 5 у \»Біличанки\».

З перших хвилин зустрічі стало зрозуміло, що гості зібралися грати від оборони. Тактика \»якомога менше пропустити\» приносила дивіденди полтавкам недовго — лише перші п\’ять хвилин. Перший тайм завершився на користь \»Біличанки\» — 4:0. По перерві господарки тільки збільшили тиск і на 54-ту хвилину створили приголомшливим рахунок — 10:0 на свою користь. До честі гостей під завісу матчу вони створили кілька гострих моментів, які втілилися у два забиті м\’ячі. У складі \»Ніки\» відзначилися Валерія Єрмоленко та Таїсія Бабенко. Та все ж остаточний рахунок матчу виявився розгромним — 12:2. Після цієї поразки \»Ніка\» перемістилася з другої на третю сходинку в турнірній таблиці.

Найближчими вихідними у підопічних Сергія Ягодкіна не менш відповідальний матч. \»Ніка\» у Полтаві зустрічається з другою командою чемпіонату — київським \»Спартаком\».
Результати інших матчів туру: НУХТ (Київ) — ІМС-ЧНУ (Черкаси) — 3:4, \»Чорноморочка\» (Одеса) — \»Спартак\» (Київ) — 4:6.

Тим часом в Гребінці завершилося перше коло відбіркового раунду чемпіонату країни в першій лізі. У змаганнях взяли участь п\’ять команд. Господарки, футболістки команди \»Надія-Ніка\» здобули дві перемоги і двічі поступилися. Наші землячки, набравши шість очок, посідають третє місце в турнірній таблиці.
Результати матчів за участі команди \»Надія-Ніка\»: \»Надія-Ніка\» — \»Чорноморочка-2\» (Одеса) — 8:2, \»Надія-Ніка\» — \»Біличанка-ДЮСШ\» (Коцюбинське) — 2:10, \»Надія-Ніка\» — \»Олімп\» (Славутич) — 3:2, \»Надія-Ніка\» — \»Планета\» (Київ) — 2:4.