Футзал - 27-02-2010, 05:02 - 211
\”Ніка\” ще раз поїде до Одеси
![\”Ніка\” ще раз поїде до Одеси](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
Виконком Асоціації міні-футболу (футзалу) України визначив дату проведення матчу-відповіді чвертьфіналу Кубка країни.
Нагадаємо, що полтавська ”Ніка-педуніверситет” мала в матчі-відповіді зіграти в Одесі проти ”Чорноморочки”. Але гра не відбулася через те, що полтавки не змогли дістатися місця проведення зустрічі через форс-мажорні обставини. А простіше кажучи через сильній снігопад. Перша гра в Полтаві завершилася впевненою перемогою \”Ніки\” – 6:1. Нова дата проведення поєдинку — 3 березня.
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua