Гориславець 53
Гірник: Гринько, Чефонов, Жениленко, Мироненко, Львов (Кравець), Гориславець, Матяш, Смаков, Лапочкін, Ольшницький (Чернышов), Пономарьов (Мирко), Пилипчук (Олексієнко).
Колос: Дугинов, Ткаченко, Марченко, Остапець, Єльчанінов, Волощенко, Тесак, Скляр, Саруханян, Молодожон, Кравченко.
10 травня. Кременчук, стадіон «Вагонобудівник».
Писати звіт про таку гру важко, оскільки  гри як такий не було. Важке після дощу поле не дозволило командам грати в комбінаційний футбол. Але гол все ж відбувся, і на радість кременчуцьких уболівальників його забив «Гірник» після удару метрів з 30-ти Олега Гориславця.

Миргород — Колос К — 2:3
Шпачук 3,Назаренко 61 – Кононенко 7, 21, Волочай 32-пен.
Миргород: Дмітрієв, Котик, Ніщенко, Толиш, Овдієнко,Халява, Ковтун, Небрат, Назаренко, Шпачук, Дяченко.
На заміну виходили: Цибулько, Полов’ян, Іванченко,Сидоренко
Колос К: Миронов, Ломаков, Савченко, Ісаєнко, Зінченко, Лупінос, Михалик, Волочай, Бажан, Редчиц, Кононенко.
На заміну виходили: Пащенко, Борзовець, Пищита, Постольник.
Вилучені: Назаренко (80) – Зінченко (45)
10 травня. Миргород. Стадіон «Старт», 200 глядачів
Юнаки – 1:1
Перед цим матчем у «Колоса» була досить невтішна безвиграшна серія – жодної перемоги в поточному чемпіонаті. Тому три очки були вкрай потрібні. Але й господарі також хотіли виграти. Все ж таки перед рідними уболівальниками грали…
Початок матчу довів, що гра буде бойовою. Миргородці  відкрили рахунок  вже на 3-й хвилині. Шпачук головою замкнув прострільну передачу в штрафний майданчик партнера по команді.
Проте не пройшло й 5-ти хвилин, як рахунок було зрівняно. Ігор Кононенко зумів з гострого кута поцілити в дальній від воротаря кут воріт.
Після пропущеного голу гравці «Миргороду» пішли великими силами на ворота гостей. Небезпезпечні моменти біля воріт кобеляччан виникали досить часто. Проте на останньому рубежі надійно діяв воротар Миронов.
«Колос» мав збільшувати рахунок на 15 хвилині, проте їхній гравець замість того, аби забити другий гол «Миргороду» травмував їхнього голкіпера. Запасного воротаря у господарів не виявилося,тому довелося стати у ворота польовому гравцеві – Ніщенка.
На 21 хвилині рахунок став 1:2. Помилкою новоспеченого воротаря господарів, який не зміг надійно зафіксувати м’яч, уміло скористався Ігор Кононенко, тим самим оформивши дубль у зустрічі.
А ще через 10 хвилин рахунок для «Миргорода» став і зовсім невтішним. Пенальті, який був назначений за грубу гру ,чітко реалізував штатний пенальтист «Колоса» Євген Волочаєв. Після цього Євген мав робити дубль, проте вихід «сам-на-сам» він не зміг реалізувати. А на останніх секундах тайму «Колос» залишився вдесятьох. За  фон останньої надії було вилучено Зінченка. На цьому перший тайм закінчився.
На 61-й хвилині другого тайму господарі зуміли скоротили різницю в рахунку до мінімуму. Після навісу зі штрафного головою Назаренко вколотив м’яч під поперечину.
Після цього миргородці заволодіти повною територіальною перевагою. Практично кожна їхня атака призводила до небезпечного удару. Гра стала дуже нервовою. Почалися грубощі. На 80-й хвилині кількість гравців в командах на полі зрівнялася. Не витримали нерви у Назаренка, який практично в самому центрі футбольного поля грубо зіграв проти гравця кобеляччан.
Останні хвилини запам’яталися великою кількістю фолів та жовтих карток. Проте, вони вже не могли вплинути на кінцевий рахунок матчу. 3:2 – перша перемога «Колоса» в новому чемпіонаті!