Павло Куций: перший трофей в якості тренера!

«Зеніт» (Калайдинці) – «Сула» (Засулля) 1:1 (за пенальті – 3:4).
Суперкубок Лубенського району. Лубни. 20 травня. Стадіон «Торпедо». 124 глядачі. +25С.
Судді: А. Павлюченко, С. Бортнік, Ю. Юрченко (усі – Лубни).
Резервні арбітри: В. Березняк (Засулля), В. Куліш (Ісківці).
Інспектор: І. Юшко (Лубни).
«Зеніт»: Кулик, Баран, Сало, Ю. Голубенко (Кравецький), Соколовський, Огар (Коваленко), А. Голубенко, Михайленко, Стригунов, Ю. Мисник, Нечипоренко (Ігнатенко). Запасні: Підтоптаний, Пашевський, В. Мисник, Онищенко. Тренер: Л. Голубенко.
«Сула»: Болюх, Федорченко, І. Савлук, Ткачук, Копаніцин, Загоруйко, Бойко (Романенко), Куций, Бабак, Німич, Забара. Запасні: Шевченко, Сапа, Є. Савлук, Чухно, Корніяченко. Тренер: П. Куций.
Голи: Михайленко (82, з пенальті) – Бабак (41).

Це був справжній суперкубковий фінальний поєдинок, в якому схрестили зброю діючий чемпіон і володар кубка Лубенського району засульська «Сула» і минулорічний фіналіст кубкових перегонів «Зеніт» з Калайдинець.

Як і очікувалося, матч-відкриття футбольного сезону в районі пройшов напружено та цікаво. Обидві команди прагнули першими забити м’яча. У цьому пощастило більше засульчанам – наприкінці першого тайму чудовий гол провів невтомний Олександр Бабак. Після перерви теж була помітна перевага «Сули». В одній з атак удар досвідченого Олександра Забари «виручила» поперечина воріт. А за 8 хвилин до завершення зустрічі у штрафній засульчан недозволеним прийомом зупиняють прохід Дмитра Нечипоренка і відомий лубенський рефері призначає одинадцятиметровий удар, який чітко виконав Олександр Михайленко. Основний час – 1:1. А серію пенальті краще виконали гравці «Сули» за допомогою їх юного стража воріт Владислава Болюха – 4:3 справжній бійцівський рахунок кубкового протистояння.

Команда з Засулля з новим граючим наставником Павлом Куцим вдруге поспіль здобула Суперкубок Лубенщини. До речі, лубенець Павло Куций, який є на сьогодні гравцем відомого «Нового Життя» з Андріївки, вперше здобуває титул вже в якості тренера команди. Фіналіста і команду-переможницю нагороджувало керівництво району, а організатором цього футбольного дійства виступила районна організація ВФСТ «Колос», яку очолює палкий прихильник спорту Ігор Юшко.