Міні-футбол - 13-03-2011, 06:03 - sasa 202

\”Піца Хатта\” – чемпіон Пирятинського району

Завершився чемпіонат Пирятинського району з міні-футболу, в якому за медалі вели боротьбу 12 команд.

За підсумками цікавих змагань, які пройшли під егідою Пирятинської районної Федерації футболу (голова Сергій Плетінь), визначилися переможці,  призери та кращі гравці. Чемпіоном району у впертій боротьбі стала команда «Піца Хатта» з Пирятина, яку представляв тренер і спонсор Олег Куча. У підсумку переможці набрали 52 очки. Всього на одно менше в активі срібного призера змагань команди «Удай» (Велика Круча), яку очолював граючий тренер і палкий прихильник футболу Іван Близнюк. Бронзові нагороди виборов пирятинський «Граніт» (48 очок), який представляв Михайло Мельникович. Кращим гравцем і бомбардиром чемпіонату став гравець «Піци Хатти» Андрій Медяник, в яакиві якого 68 забитих м’ячів. Кращим воротарем визнано його одноклубника Павла Ральця, а «Приз глядацьких симпатій» дістався Артему Міщенку з пирятинської команди «Титан-Держохорона».