ЮРЧЕНКО Микола
РОТАНЬ Петро
ШАРІЙ Іван

Перемога на своєму полі

«Гравці «Ворскли» не розчарували своїх численних прихильників, які зібралися па мототреку в Розсошенцях на перший «домашній» матч полтавських футболістів із «Прикарпаттям» з ІваноФранківська.

Гості здобули в себе вдома дві перемоги і ще не втратили жодного очка. Полтавці зупинили переможну ходу досвідчених суперників. На 17-й хвилині вони відкрили рахунок. Сталося це так. М'яч у воротарському майданчику «Прикарпаття» потрапив до молодого гравця «Ворскли» Сергія Солов'я, і той спокійно спрямував його в сітку — 1:0. До кінця матчу рахунок не змінився.
Загалом гра відбувалася в невисокому темпі, мала позиційний характер. Гості так і не знайшли в собі сили, щоб зламати хід зустрічі. Тепер «Ворскла», після трьох матчів має чотири очка із шести можливих. Старт непоганий. Будемо сподіватися, що полтавські футболісти розвинуть успіх у матчі із «Закарпаттям» з Ужгорода, який відбудеться завтра на мототреку».

А. НАДІН,
суддя республіканської категорії з футболу.
«Зоря Полтавщини» № 75 (16575), 1 апреля 1987 (среда).

ПОЛТАВА ЗУСТРІЧАЄ ФУТБОЛ

«Ось і прийшло весняне футбольне свято для шанувальників цього найпопулярнішого виду спорту в нашій країні. Після «старших колег» з вищої ліги розпочали свій чемпіонат команди другої ліги (українська зона).
Полтавська «Ворскла» — дебютант сезону-87 — на своєму полі приймала одного з лідерів — футбольну команду «Прикарпаття» з Івано-Франківська. Гості, як і команди «Таврія», «Закарпаття», «Кривбас», СКА (Одеса) та «Шахтар» (Горлівка), мали в своєму активі 4 очки після двох матчів, господарі поля — 2 очка.
Болільники побачили в грі «Ворскли» атакуючий стиль, гостру боротьбу, вміння, а головне — бажання майже кожного гравця, незалежно від його функцій, забити гол. Безперечно, не все ще гаразд в грі «Ворскли». Обличчя команди тільки формується. Та повернемося до матчу. Гра проходила на мототреці, бо поле стадіону «Колос» не готове до поєдинків футболістів через погодні умови. Вже перші хвилини гри показали задум тренерів «Ворскли» — насамперед, атака. Звідси високий темп нападаючих господарів поля. На ударні позиції часто виходили Іван Шарій та Іван Іванченко, але без помилок в ці хвилини діяв воротар гостей Аркадій Баталов. Та невдовзі він був безсилим відвести небезпеку від своїх воріт після удару наймолодшого гравця «Ворскли» Сергія Солов'я. Повівши в рахунку 1:0, господарі поля продовжували атакувати ворота суперника, але захист гостей діяв безпомилково.
Другий тайм пройшов в обопільних атаках, та захисні порядки команд виявились сильнішими.
Фінальний свисток судді республіканської категорії Миколи Курилка з Харкова фіксує перемогу «Ворскли» — 1:0.
Матчі четвертого туру відбудуться сьогодні. «Ворскла» на своєму полі зустрінеться з командою «Закарпаття» з Ужгорода».