Останні новини - 05-10-2013, 12:10 - sasa 192

Переможний автогол Аксьонова

У вчорашньому матчі перемогу ворсклянам приніс гол у власні ворота захисника кримчан

Захисник Таврії Олександр Аксьонов став восьмим гравцем за період виступів зелено-білих у вищому ешелоні українського футболу, який у матчі з Ворсклою забив м’яч у власні ворота, тим самим посприявши у перемозі полтавцям.

Вперше завдяки автоголу ворскляни святкували перемогу в матчі з ЦСКА у вересні 1997 року. Тоді за нічийного рахунку 1:1 м’яч на 39-й хвилині у власні ворота відправив Віктор Ульяницький. Як виявилося пізніше цей гол став останнім у матчі, а команда Віктора Пожечевського святкували мінімальну перемогу 2:1.

Також вирішальними голами у власних воротах відзначалися Валерій Шаповалов, Олександр Яценко та Василь Кобін.

У 2011 році автогол Анатолія Кіцути розпочав невдалий матч для Кривбасу, а через півроку подібним відзначився захисник Таврії Антон Монахов. До речі, саме кримчани найчастіше забивали у власні ворота у переможних матчах Ворскли.

До автоголу Аксьонова останнім, хто вражав власні ворота був Онджей Мазух. Його гол допоміг нашій команді святкувати перемогу на Дніпро-Арені шість місяців тому.