Аматори - 19-06-2011, 03:06 - sasa 164

Перші перемоги \”Дукли\” та \”Олімпу\”

У суботу були зіграні матчі 5-го туру чемпіонату Полтавського району

Лідер першості “Атака-Автотранс” на виїзді у напруженому поєдинку здолала “Факел” 3:2, причому господарі поля по ходу зустрічі були попереду 2:1. У центральному матчі туру зійшлися розсошенська ДЮСШ та “Сокіл”. Вже в дебюті матчі степняни відкрили рахунок. Найспритнішим у штрафному майданчику господарів виявився Бондаренко. В середині тайму підопічні Андрія Брагінця втратили майже стовідсоткову нагоду, щоб зрівняти рахунок – Гордієнко в метрах шести опинився перед воротами, але замість того, щоб пробити в порожні ворота, він почав обігрувати захисника і впав. У другому таймі точилася рівна боротьба. Гості віддали ініціативу ДЮСШці і грали здебільшого на контратаках. Саме одна з таких стрімких атак і принесла результат. Тютюнник втік на побачення з воротарем і влучно пробив у ближній кут – 2:0. За декілька хвилин він же міг оформити дубль проте його удар зі штрафного Андрій Брагінець-молодший перевів на кутовий. Догравали господарі матч вдесятьох. За другу жовту картку з поля був вилучений Калюжний. У підсумку “Сокіл”, навіть за відсутності своїх лідерів, здобув впевнену перемогу 2:0.

У п’ятому турі свої перші перемоги у чемпіонаті здобули “Дукла” та “Олімп”. Супрунівці на своєму полі перемогли дебютанта минівський “Авангард” 3:1, а розсошани на виїзді не залишили шансів “Гренаді” – 2:0. У переможців голи на рахунку Педяша та Панасенка.