ПАВЛОВ Роман
ПОЛЯКОВ Олександр
РЯБОКОНЬ Олександр

ДВА ГОЛИ ШАРІЯ

«Футболісти полтавської «Ворскли» другий матч чемпіонату, серед команд другої ліги проводили в Харкові з «Маяком». Незважаючи на нинішні погодні умови, поле стадіону «Зміна» виявилося просто чудовим. Як і очікувалось, господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою і вели майже весь тайм енергійні атаки на ворота полтавців. За дві хвилини до кінця через незіграність між собою захисників і голкіпера «Ворскли» м'яч побував у їхніх воротах.
А ось другий тайм виявився несхожим. Хоч, як і раніше, ініціативою володіли господарі, полтавці, перебудувавши свої порядки з двома нападаючими — Іваном Шарієм і Юрієм Рєзником, одержали перевагу за рахунок досвіду цих гравців, почали контратакувати гостро й небезпечно. І. Шарій поперемінно з'являвся то на лівому, то на правому фланзі, або в центрі, шукаючи свого шансу. З'явився він на 62-й хвилині. Обігравши опікунів на правому фланзі, І. Шарій несподівано, вдарив, і низом послав м'яч у лівий від воротаря кут — 1:1.
Окрилені успіхом гравці «Ворскли» посилили натиск, розіграли цікаву комбінацію. Почав її правий захисник Сергій Ходирєв і на шляху до воріт обіграв трьох суперників, а потім послав м'яч уздовж штрафного майданчика. І. Шарій скористався нагодою, спрямував м'яч у ворота. Перемога «Ворскли» — 2:1.
Чемпіонат ще тільки почався. Звичайно, в грі команди є недоліки — інколи не вистачає належного взаєморозуміння між всіма лініями, повільно розвиваються атаки, окремі футболісти невиправдано перетримують м'яч, допускають немало технічного браку. Та віриться що, команда позбуватиметься цих вад не раз ще порадує своїх прихильників.
Черговий матч із командою «Прикарпаття» полтавці, проведуть вдома, на мототреку в Розсошенцях, 30 березня».

А. НАДІН,
суддя республіканської категорії з футболу.
«Зоря Полтавщини» № 72 (16572), 28 марта 1987 (суббота).

ДВА ОЧКА «ВОРСКЛИ»

«26 березня полтавська «Ворскла» грала на виїзді проти харківського «Маяка». Матч відбувся на стадіоні «Зміна». Двічі влучні удари майстра спорту СРСР Івана Шарія змушували голкіпера харків'ян виймати м'яч із своїх воріт. Цікава, безкомпромісна гра закінчилась з рахунком 2:1 на користь «Ворскли».
30 березня у Розсошенцях на полі мототреку полтавці прийматимуть команду «Прикарпаття» з Івано-Франківська».