Перша перемога за 10 років
![Перша перемога за 10 років](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
Перемога в Донецьку над “Металургом” фактично гарантувала “Ворсклі” місце серед еліти на наступний сезон, а ще подарували кілька цікавих фактів.
Команда здобула вольову перемогу. Причому після пропущено голу полтавці змогли забити три м’ячі та ще й на чужому полі. Взагалі в останнє ворскляни забивали три голи на полі суперника 26 липня минулого року в Ужгород. Тоді «Ворскла» теж перемогла з рахунком 3:1, але «Закарпаття».
«Ворскла» здобула лише другу перемогу над «Металургом» на її полі і вдруге для цього знадобилося забити три голи. 24 жовтня 1999 року на стадіоні «Шахтар» наші виграли – 3:2 (три голи на рахунку Володимира Мазяра).
Перший гол забив за «Ворсклу» захисник Олександр Матвєєва. А ось для Сачка та Янузі голи стали вже 6-ми. Причому албанський легіонер ворсклян забиває вже другий гол в своїй кар’єрі саме донеччанам.
Автанділ ПОТІДЗЕ
вологість:
тиск:
вітер: