Новини - 10-03-2010, 05:03 - sasa 197

Перший старт – перше золото

У Харкові завершився турнір з дзюдо за програмою V Літніх Спортивних ігор молоді України. Турнір з дзюдо був першим стартом цих комплексних національних змагань, які триватимуть протягом практично всього 2010 року.

І вже у першому старті молоді спортсмени Полтавщини вибороли повний комплект медалей. Золоту медаль чемпіона V Літніх Спортивних ігор молоді України завоював наш земляк Антон Чигирик (тренер – І. Горяшин). У вирішальному поєдинку у ваговій категорії 60 кг, в якій змагалися 44 учасники, Чигирик переміг срібного призера Ашота Балабекяна (Запорізька обл.).

Срібну медаль завоювала у Харкові наша Ольга Мілокумова (тренери – В. Пилипенеко і Л. Касимова), яка у фіналі вагової категорії 70 кг (11 учасниць) поступилася Олені Петриченко (Київ). Ще одну медаль для Полтавщини – бронзову – виборола Зарина Плієва (тренери – В. Пилипенко і В. Нетьомін) – вона виступала у ваговій категорії 63 кг, в якій змагалися 28 учасниць.