Останні новини - 04-12-2012, 10:12 - sasa 20

Почесний президент \»Ворскли\» готовий обговорювати ідею створення чемпіонату СНД

Почесний президент \»Ворскли\» готовий обговорювати ідею створення чемпіонату СНД

Почесний президент \»Ворскли\» готовий обговорювати ідею можливого створення чемпіонату СНД із футболу

 

Почесний президент футбольного клубу \»Ворскла\» (Полтава), український бізнесмен Костянтин Жеваго готовий обговорювати ідею можливості створення чемпіонату СНД з футболу.

\»Я чув про таку ідею і вважаю, що якщо чемпіонат буде сильним, то чому б не зробити\», — сказав він агентству \»Інтерфакс-Україна\» в понеділок у Києві.

Відповідаючи на запитання про те, чи не боїться він тих нових викликів, з якими зіткнеться його клуб у зв\’язку з можливим створенням такого турніру, К.Жеваго сказав: \»Я не боюся, ми змагатимемося, ми нічого не боїмося\».

Почесний президент ФК \»Ворскла\» наголосив, що готовий обговорювати ідею створення такого турніру.

Як повідомлялося, голова правління ВАТ \»Газпром\», генерального спонсора ФК \»Зеніт\», Олексій Міллер в інтерв\’ю офіційному сайту пітерського \»Зеніту\» 24 листопада повідомив, що підтримує ідею про проведення чемпіонату СНД із футболу. На думку О.Міллера, основу чемпіонату СНД із футболу мають скласти українські та російські клуби.

Ідею організації чемпіонату СНД з футболу також підтримує президент московського ЦСКА Євгеній Гінер. Інтерес до цієї ідеї вже задекларували російський клуб \»Анжі\», білоруський БАТЕ, федерації футболу Азербайджану та Вірменії.

Президент Російської футбольної прем\’єр-ліги (РФПЛ) Сергій Прядкін 29 листопада заявив про наміри РФПЛ зайнятися детальним вивченням можливості проведення чемпіонату СНД і розробкою проекту цього турніру.

У Федерації футболу України вважають ідею про можливе проведення чемпіонату СНД із футболу цікавою, але складною у реалізації ідеєю. \»Федерація футболу України про це дізналася з преси. Ідея, звичайно, цікава, але складно реалізовується через багато обставин\», — зазначає перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов.

Президент київського \»Динамо\» Ігор Суркіс підтримує ідею створення чемпіонату СНД із футболу і готовий до її обговорення.

Гендиректор донецького \»Шахтаря\» Сергій Палкін вважає нездійсненним наразі проведення чемпіонату СНД з футболу, але вважає, що спільний Кубок України і Росії може з\’явитися з сезону 2013-2014 років.

30 листопада голова адміністрації президента РФ Сергій Іванов підтримав проект створення чемпіонату СНД з футболу, зазначивши, що в такому чемпіонаті можуть грати клуби цілої низки країн Співдружності.

Погода