ФК Полтава - 14-07-2010, 02:07 - sasa 7

\”Полтава\” розпочинає на виїзді, а \”Кремінь\” вдома

\”Полтава\” розпочинає на виїзді, а \”Кремінь\” вдома

Відбулося жеребкування календаря першості України серед команд другої ліги.

Цього сезону склад учасників другого дивізіону поповнили лише три нові команди, та й то двоє з них молодіжні склади дніпропетровського \”Дніпра\” та одеського \”Чорноморця\”. А ось повноправний новачок один – новакаховська \”Енергія\”, яку очолює у недалекому минулому колишній нападник \”Ворскли\” Сергій Шевцов. Загалом у другій лізі назбиралося всього 24 команди. Тому в сезоні 2010/11 в двох зонах \”А\” та \”Б\” зіграє всього по 12 команд.

Три полтавські команди виступатимуть як і раніше в групі \”Б\”. У першому турі, який заплановано на 24 липня \”Кремінь\” прийматиме вдома мелітопольский \”Олком\”, комсомольський \”Гірник-Спорт\” теж вдома поміряється силами з свердловським \”Шахтарем\”, а \”Полтава\” свій дебютний поєдинок проведе на виїзді в Дніпродзержинську проти \”Сталі\”. До речі, це буде, безперечно, центральна гра туру. А вже в другому туру \”Сталь\” завітає в гості до кременчужан, а \”Полтава\” екзаменуватиме \”Дніпро-2\”. Дербі \”Полтава\” – \”Кремінь\” відбудеться в останньому турі першого кола – 2 жовтня в обласному центрі.


До вашої уваги календар першого  кола першості серед команд другої ліги групи \”Б\”сезону 2010-2011 років (вказані базові дні туру):

1 тур
24 липня 2010 р.
1. Кремінь – Олком
2. Сталь – Полтава
3. Дніпро-2 – Олімпік
4. Металург-2 З – Іллічівець-2
5. Шахтар-3 – Гірник
6. Гірник-Спорт – \”Шахтар Св

2 тур
1 серпня 2010 р.
1. Кремінь – Сталь
2. Полтава – Дніпро-2
3. Олімпік – Металург-2
4. Іллічівець-2 – Шахтар-3
5. Гірник – Гірник-Спорт
6. Олком – Шахтар Св.

3 тур
7 серпня 2010 р.
1. Дніпро-2 – Кремінь
2. Сталь – Олком
3. Металург-2 – Полтава
4. Шахтар-3 – Олімпік
5. Гірник-Спорт – Іллічівець-2
6. Шахтар Св. – Гірник

4 тур
14 серпня 2010 р.
1. Кремінь – Металург-2
2. Сталь – Дніпро-2
3. Полтава – Шахтар-3
4. Олімпік – Гірник-Спорт
5. Іллічівець-2 – Шахтар Св.
6. Олком – Гірник

5 тур
22 серпня 2010 р.
1. Шахтар-3 – Кремінь
2. Металург-2 – Сталь
3. Дніпро-2 – Олком
4. Гірник-Спорт – Полтава
5. Шахтар Св. – Олімпік
6. Гірник – Іллічівець-2


6 тур
28 серпня 2010 р.
1. Кремінь – Гірник-Спорт
2. Сталь – Шахтар-3
3. Дніпро-2 – Металург-2
4. Олімпік – Гірник
5. Полтава – Шахтар Св.
6. Олком – Іллічівець-2

7 тур
4 вересня 2010 р.
1. Металург-2 – Олком
2. Шахтар-3 – Дніпро-2
3. Гірник-Спорт – Сталь

4. Шахтар Св. – Кремінь
5. Гірник – Полтава
6. Іллічівець-2 – Олімпік

8 тур
11 вересня 2010 р.
1. Кремінь – Гірник
2. Сталь – Шахтар Св.
3. Дніпро-2 – Гірник-Спорт
4. Металург-2 – Шахтар-3
5. Полтава – Іллічівець-2
6. Олком – Олімпік


9 тур
18 вересня 2010 р.
1. Шахтар-3 – Олком
2. Гірник-Спорт – Металург-2
3. Шахтар Св. – Дніпро-2
4. Гірник – Сталь
5. Іллічівець-2 – Кремінь
6. Олімпік – Полтава

10 тур
25 вересня 2010 р.
1. Кремінь – Олімпік
2. Сталь – Іллічівець-2
3. Дніпро-2 – Гірник
4. Металург-2 – Шахтар Св.
5. Шахтар-3 – Гірник-Спорт
6. Олком – Полтава


11 тур
2 жовтня 2010 р.
1. Гірник-Спорт – Олком
2. Шахтар Св. – Шахтар-3
3. Гірник – Металург-2
4. Іллічівець-2 – Дніпро-2
5. Олімпік – Сталь
6. Полтава – Кремінь

Погода