Футзал - 08-10-2016, 10:10 - 189
Полтавські футзалістки впевнено розпочали новий сезон
![Полтавські футзалістки впевнено розпочали новий сезон](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
Футзалістки полтавської команди ПЗМС з упевненої перемоги розпочали новий сезон.
Учора в спортивному комплексі Полтавського заводу медичного скла наші землячки з рахунком 4:0 здолали дніпровську «Злагоду». Голи на рахунку Юлії Дударчук, Валерії Єрмоленко й Таїсії Бабенко (два). Відзначимо, що саме дніпровська команда в минулому сезоні була головним конкурентом ПЗМС у боротьбі за бронзові нагороди, тому перемога в стартовому поєдинку є надзвичайно важливою.
Однією з складових успіху полтавок, безумовно, є зіграність. ПЗМС повністю зберіг минулорічний склад і зумів повернути воротаря Тетяну Івасенко, яка виступала ще за «Ніку». Тетяна замінила на останньому рубежі Олену Цикаленко.
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua