Новини - 19-03-2010, 12:03 - sasa 205

Повернулися з медалями

У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1993-1994 р. н.

Честь збірної Полтавської області захищали юні борці з Полтави, Зінькова, Лубен, Лубенського і Глобинського районів. Найкраще з команди Полтавщини виступила лубенка Аліна Харченко (вага до 56 кг), учениця міської ЗНЗ № 8. Вона лише у фіналі поступилася сильній львів’янці Тетяні Кіт, неодноразовій чемпіонці України і Європи у цій вазі. Також вдало виступив у ваговій категорії до 63 кг лубенець Владислав Латенко, який серед 50 учасників виборов бронзову нагороду. Вищезгадані призери всеукраїнських змагань є вихованцями досвідченого тренера районної ДЮСШ «Колос» Володимира Слинька. Високе п’яте місце (вага до 38 кг) посіла юна Тетяна Ріжко з с. Горби, що на Глобинщині. Її готував до змагань тренер Геннадій Тарасенко. У першу десятку кращих борців країни також потрапили лубенці Богдан Курило і Валентина Плескач.