Останні новини - 30-06-2011, 11:06 - sasa 40

\»Ренова\» стала трохи ближчою до \»Ворскли\»

\»Ренова\» стала трохи ближчою до \»Ворскли\»

Відбулися перші матчі першого раунду Ліги Європи.

Шанувальників полтавської \»Ворскли\» найбільше цікавила гра в Скопьє, де на стадіоні \»Філіп ІІ\» македонська \»Ренова\» приймала північноірландський \»Ґленторан\». Саме переможець цієї пари зустрінеться в другому раунді з полтавським клубом.

Початок гри виявися невдалим для гостей. Вже на 13-й хвилині за фол останньої надії суддя зустрічі поляк Давид П\’ясецький вилучив гравця \»Ґленторана\» Джеймі Мак-Говерна і призначив пенальті. Гравець \»Ренови\» Бобан Янчевскі реалізував пенальті і вивів господарів поля уперед. Але навіть в меншості, на 3-й компенсованій хвилині, північноірландці зуміли відігратися. Відзначився капітан \»Ґленторана\» Колін Ніксон.

У другому таймі гра проходила з перемінним успіхом. Обидві команди мали моменти вийти вперед, але більше пощастило \»Ренові\». На 87-й хвилині Муарем Байрамі приніс перемогу господарям поля — 2:1. Однак все вирішиться в цьому протистоянні за тиждень, 7 липня, в Белфасті.

Варто зазначити, що \»Ґленторан\» догравав матч у дев\’ятьох — на 89-й хвилині за другу жовту картку з поля було вилучено Кларка. Загалом у зустрічі арбітр показав 9 жовтих та дві червоні картки!

Ренова — Ґленторан — 2:1
Янчевскі 14-пен., Байрамі 87 — Ніксон 45+3
Ренова: Елезі, Д.Трайковскі (Фетей 81), Байрамі, К.Степановскі (Ісмаїлі, 47), Есміні, Нухі, М.Степановскі, Гаші, Статовчі, Янчевскі (Симовскі, 47), Рістов.
Ґленторан: Морріс, Ніксон, Хілл, Кларк, Тейлор, Мак-Ґоверн, Уорд, Черрі (Мак-Ґіґан 81), Вотерворт (Ґібсон 85), Бойс, О\’Хенлон (Мюррей 70).
Попередження: Статовчі 66, Гаші 68, Еміні 74 — Ніксон 14, Тейлор 33, Морріс 63, Мюррей 70, Кларк 88
Вилучення: Мак-Ґоверн 13, Морріс 89

 

 

 

Олександр ПОЛТАВЕЦЬ

Погода