Останні новини - 21-01-2013, 10:01 - sasa 37

Роман Безус: \»Хочу заслужити симпатію вимогливих прихильників \»Динамо\»

Роман Безус: \»Хочу заслужити симпатію вимогливих прихильників \»Динамо\»

Роман Безус про уболівальників

 

— Ви зі сльозами на очах прощалися з полтавськими уболівальниками…
— В останньому домашньому матчі за «Ворсклу» — проти «Волині» — я по дурості отримав схверхлімітний «гірчичник» і вже знав, що не зможу зіграти через тиждень у Львові з «Карпатами». Здогадувався до того ж, що взимку перейду в «Динамо». Як це заведено, ми всією командою підійшли до трибун, поаплодували нашим уболівальникам, а вони у відповідь багаторазово проскандували моє прізвище і показали банер «Рома, не йди!»

Як це сколихнуло і пройняло до глибини душі — словами не передати. Пізніше, коли ми з Селіним вже підписали контракти з новим клубом, попросили організувати нам в Полтаві зустріч з уболівальниками. Приготували для наших шанувальників сувеніри. Ніхто образи на нас таїти не став: всі розуміли, що для нас цей перехід — крок уперед, тому лише бажали успіху на новому місці. І обіцяли хворіти тепер не тільки за «Ворсклу», але й персонально за нас.

— Є відчуття, що київські вболівальники візьмуть так само, як проводили полтавські?
— Дуже хотілося б у це вірити. Але я розумію, що нам з Женею ще належить багато зробити для команди, щоб заслужити якщо не авторитет, то принаймні симпатію вимогливих прихильників «Динамо». Ну а я в свою чергу відкритий до спілкування з ними.

 

Спорт-Экспресс в Украине

Погода