Міні-футбол - 06-12-2010, 10:12 - sasa 10

\”Розсошенці\” і тут серед лідерів

\”Розсошенці\” і тут серед лідерів

Набирає обертів чемпіонат Полтавського району з міні-футболу

У спорткомплексі “Розсошенці” відбулися матчі 3-го туру. Серед результатів слід відзначити перші набрані очки команди “Розсошенці-2”, які двічі протягом матчу були попереду, але втримати переможний результат не змогли. Приємно здивував “Олімп”. Розсошани досить легко розбили міцну команду з Божківського 10:0.

Щодо лідерів, то стовідсотковий показник мають лише дві команди – господарі з “Розсошенців” та “Сокіл” зі Степного. Саме ці команди зустрічаються наступного тижня між собою.  

1 ліга
\”Розсошенці-2\” (Розсошенці) – \”ВІТАЛ-АГРО\” (Чорноглазівка) – 3:3, \”Динамо\” (Божківське) – \”Сокіл\” (Степне) – 5:8, \”Ювента\” (Розсошенці) – \”Нива\” (Розсошенці) – 4:8, \”Динамо\” (Божківське) – \”Олімп\” (Розсошенці) – 0:10, \”Розсошенці\” (Розсошенці) – \”ВІТАЛ-АГРО\” (Чорноглазівка) – 4:1, \”Розсошенці-2\” (Розсошенці) – \”Сокіл\” (Степне) – 4:5, \”Біолог\” (Біологічне) – \”ДЮСШ\” (Розсошенці) – 0:3

Становище лідерів:
\”СОКІЛ\”,  \”РОЗСОШЕНЦІ\” – 9

У другій лізі на першу сходинку піднялася “Дукла”. В останньому матчі супрунівці перемогли одного з аутсайдерів команду “Союзне”. За ними розташувалась група команд, які мають в своєму активі по дві перемоги.

2 ліга
\”Дружба\” (Мачухи) – \”Союзне\” (Жуки) – 7:1, \”Дукла\” (Супрунівка) – \”Краяни\” (Судіївка) – 4:4, \”Колан\” (Мачухи) – \”Промінь\” (Ковалівка) – 7:3, \”Калашники\” (Калачники) – \”Фронт Змін\” (Тахтаулове) – 5:3, \”Юність\” (Розсошенці) – \”Фаворит\” (Тростянець) – 8:4, \”Старт\” (Божківське) – \”Куликове\” (Куликове) – 8:4, \”Дукла\” (Супрунівка) – \”Союзне\” (Жуки) – 5:3 


Становище лідерів:
\”ДУКЛА\” – 7

Чергові матчі були зіграні на спортивних майданчиках у селищах Розсошенці та Терешки.

Майданчик \”Терешки\”
2 тур:
\”Хапоель\” (Копили) – \”Спортінг\” (Терешки) – 1:1, \”Промінь\” (Ковалівка) – \”Факел\” (Терешки) – 3:3, \”Спарта\” (Микільське) – \”Золотий Орел\” (Степне) – 5:2, \”Гренада\” (Микільське) – \”Авангард\” (Минівка) – 2:2, \”Юність\” Терешки – \”Головач\” (Головач) – 4:1

3 тур:

\”Юність\” – \”Хапоель\” – 0:2, \”Промінь\” – \”Авангард\” – 2:3, \”Факел\” – \”Золотий Орел\” – 3:1, \”Спарта\” – \”Спортінг\” – 1:1, \”Гренада\” – \”Головач\” – 2:2

Становище лідерів:
\”ЮНІСТЬ\” – 6

Майданчик \”Розсошенці\”
Після першого туру зі змагань знялася команда ФК “Терентіївка”. Замість неї буде грати команда “Розсошенці”, яка складатиметься з молодих місцевих футболістів.
 
2 тур:
\”Краяни\” (Судіївка) – \”Абазівка\” (Абазівка) – 2:3, \”Дружба\” (Мачухи) – \”Супрунівка\” (Супрунівка) – 3:3, \”Редбул\” (Супрунівка) – \”Сандерленд\” (Супрунівка) – 3:4, ФК \”Розсошенці\” – \”Колан\” (Мачухи) – перенесено

3 тур:

\”Краяни\” – \”Редбул\” – 4:2, \”Сандерленд\” – \”Дружба\” – 2:0, \”Колан\” – \”Абазівка\” – 4:3, \”Супрунівка\” – ФК \”Розсошенці\” – 1:3

Становище лідерів:
\”АБАЗІВКА\”,  \”КРАЯНИ\”, \”САНДЕРЛЕНД\” – 6

Погода