Блоги - 22-02-2011, 11:02 - tafguy 149

Шайба Максименка – нічия для ХК HARSCO

Чемпіонат НХЛ Київа група Б. Важкий та цікавий матч для обох команд. Саме так можна сказати про гру ХК «HARSCO» – ХК «Лиси Київа -2», в якій команди зіграли в нічию 3-3 (1:0, 1:2, 1:1). Лохвинець Володимир Максименко зміг відзначитися закинутою шайбою (в другому періоді реалізував більшість) та заробив 2 хвилини штрафу. Інший представник полтавщини, полтавець Петро Волощенко, хоч і відіграв весь матч,але відзначитись йому не вдалося. Після цієї нічиї ХК «HARSCO» залишились в турнірній таблиці другими, відстаючи від ХК «Баришівка» (за яку цього тижня «лохвицький десант» не грав) на 4 пункти. Третіми йдуть ХК «Лиси Київа -2», яких ХК «HARSCO» випереджає лише на 1 пункт.
В гонці бомбардирів групи Б Володимир Максименко йде першим. В 11 іграх Володимир за системою гол+пас набрав 19 пунктів (14 + 5). Полтавець Петро Волощенко займає п\’яту сходинку – 12 ігор – 12 пунктів (7+5).