Новини - 12-05-2009, 12:05 - sasa 26

Іщенко – арбітр повторного кубкового матчу

Іщенко – арбітр повторного кубкового матчу

Обслуговувати перегравання півфіналу національного кубка між «Ворсклою» і «Металістом» довірено київському рефері Ігорю Іщенку.

Варто сказати, що Ігор Іщенко – один з найдосвідченіших українських арбітрів. Зокрема «Ворсклу» він обслуговував 21 раз. Із них полтавці здобули 7 перемог, 2 нічиї та 12 програли. Різниця м’ячів 24:31. Зокрема Іщенко двічі судив матчі в Кубку за участі «Ворскли». Сам же рефері показав у матчах за участі полтавців 76 карток: 43 – ворсклянам і 33 – суперникам. Крім того він 6 разів вилучав гравців з поля: по 3 рази футболістів «Ворскли» та їх суперників. 10 разів призначав пенальті: 4 рази пробивали одинадцятиметрові ворскляни (тільки раз реалізували) і 6 разів били нам пенальті (5 – реалізовано).

«Ворсклу» й «Металіст» Іщенко не судив жодного разу. Останній матч за участю «Ворскли»: 22 березня. «Шахтар» — «Ворскла» — 1:0.

Допомагатимуть Іщенку в роботі асистенти: В’ячеслав Валуєв і Олександр Войтюк (Запоріжжя). Резервний арбітр – Євген Геренда (Калуш). Делегат ФФУ – Анатолій Бузник (Київ). Інспектор – Сергій Татулян (Київ).

Погода