Матчі - 20-10-2019, 10:10 - admin 930

Щось неладно в Полтавському королівстві

"Ворскла" програє очний матч конкуренту в боротьбі за виживання.
Щось неладно в Полтавському королівстві

«Олімпік» (Донецьк)-«Ворскла» (Полтава) 2:0 (0:0)

Протокол матчу

Криза в полтавській «Ворсклі» продовжується. Команда програла надважливий матч у Києві «Олімпіку», з яким, дуже вірогідно, буде конкурувати в боротьбі за виживання у Favbet Лізі.

Травми, дискваліфікації, а, можливо, й інші, більш глибокі причини, призвели до того, що в стартовому складі «Ворскли» з’явилися відразу чотири гравці дубля. Якщо Стрижак, Челядін і Козиренко вже грали в цьому сезоні за полтавську команду, то для захисника Максима Мельничука це був дебют. Як для першого разу Максим зіграв непогано, проте приводу для радості на фоні загального результату це не дає.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Моментами цікавіше виглядала «Ворскла», вдалося кілька хороших атак і «Олімпіку». У полтавців найнебезпечнішим був захисник Баєнко. В одному з моментів йому не вдалося заштовхати м’яча в ворота з близької відстані, в іншому банально не вистачило навиків гри на вістрі атаки. Володимир просто не влучив акцентовано головою по м’ячу, перебуваючи сам перед воротами Кринського.

Після перерви характер гри не змінився. «Ворскла» знову мала два хороші моменти. Луїзао вивів на ворота Коломойця – Юрій пробивав потужно, проте влучив у поперечину. За кілька хвилин знову відзначитися міг Баєнко, який замикав дальню стійку. В цьому моменті на виході помилився Кринський і захисник підстрахував свого голкіпера, вибивши м’яча з лінії воріт.

Розплата за нереалізовані моменти настала швидко. На 67-й хвилині Тейшейра отримав передачу в штрафному майданчику й пробив по воротам. Удар прийшовся майже по центру. Втім, Ткаченко, оскільки суперник перебував близько до воріт, став гадати й трохи раніше почав падати в лівий від себе кут воріт. А на 75-й хвилині всі питання було остаточно знято. Стрижак не втримав Лук’янчука після подачі кутового з правого флангу. Удар захисника донеччан Ткаченко не міг відбити ні при яких умовах. М’яч вдарився об поперечину й відскочив за лінію воріт.

«Ворскла» програла надважливий матч і після першого кола знаходиться не на останньому місці лише завдяки додатковим показникам.

Олександр Данник

Фото: olimpik.com.ua

Погода