Баскетбол - 20-02-2011, 09:02 - sasa 41

\”Сокіл\” йде без поразок

\”Сокіл\” йде без поразок

У Лубнах відбулися поєдинки третього туру юнацького чемпіонату України з баскетболу, в якому знову господарі продемонстрували високий клас.

І знову не було рівних лубенським соколятам на баскетбольних всеукраїнських змаганнях. У Лубнах п’ять днів тривали поєдинки третього туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 1998 року народження, в яких змагалося 9 команд. Це «ДЮСШ-7» (Харків), БК «Донецьк» (Дружківка) Донецької області, «Черкаські мавпи» (Черкаси), «КДЮСШ-Азовмаш-1» і «КДЮСШ-Азовмаш-2» (Маріуполь), «СДЮСШОР-5» (Дніпропетровськ), «Донецьк-Доломіт» (Докучаєвськ-Димитрово) Донецької області, «МК ДЮСШ-7» (Харків), БК «Сокіл» (Лубни).

У перших двох турах, що пройшли у Черкасах і Дніпропетровську, юні лубенці не зазнали жодної поразки від провідних юнацьких баскетбольних клубів країни. І ось, нарешті, лубенські уболівальники змогли побачити в діях на майданчику соколят у боротьбі з кращими командами. Спочатку БК «Сокіл» (президент Сергій Соколенко) у перший день змагань завдав просто принизливої поразки харківській команді «ДЮСШ-7» – 97:18 на користь господарів. Наступного ігрового дня лубенці у напруженій боротьбі здолали 66:52 сильну команду «Донецьк-Доломіт», програючи напочатку поєдинку 0:11. Далі лубенці перемогли з рахунком 88:62 дружківський «Донецьк». Потім наші земляки без проблем розгромили 81:21 другу команду Маріуполя. В заключний день змагань підопічні тренерів Ігоря Юшка і Владислава Касяна зустрічалися з першою командою «Азовмашу», яка теж не зазнала гіркоти поразки. Після першої половини зустрічі, яка пройшла напружено і цікаво, соколята вели в рахунку – 44:34 на їх користь. Фінальна сирена цього важкою двобою зафіксувала перемогу господарів – 77:66. Злагоджено діяли всі ланки команди, а особливо на майданчику виділялися Сергій Соколенко і Максим Євтухов.

Склад непереможених був такий: Олександр Мартиненко, Артем Ландар, Максим Білан, Станіслав Колісник, Данило Оніщук, Максим Сивокінь, Олександр Мироненко, Антон Безверхий, Максим Євтухов, Олександр Антоненко, Богдан Ткаченко, Конго-Інгараджі Луї Філіп, Павло Волошин. Після трьох турів Всеукраїнської баскетбольної ліги БК «Сокіл» впевнено лідирує у турнірній таблиці, не зазнавши жодної поразки у новому чемпіонаті України. Тренери і юні баскетболісти завдячують за підтримку команді управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, яку очолює Віктор Пожечевський, а також міському відділу з питань фізичної культури, спорту і туризму (Іван Тузов), дирекції Лубенської ДЮСШ (Олександр Семенець, Юрій Тягній).

Наступний IV тур БК «Сокіл» проведе у квітні у Харкові. Технічні результати інших поєдинків третього туру: «Азовмаш-1» – «СДЮСШОР-5» 71:62, БК «Донецьк» – «Черкаські мавпи» 64:65, «Донецьк-Доломіт» – «МК ДЮСШ-7» 93:50, «ДЮСШ-7» – «СДЮСШОР-5» 15:58, «Азовмаш-2» «МК ДЮСШ-7» 44:78, «ДЮСШ-7» – «Черкаські мавпи» 17:94, «Донецьк-Доломіт» – «СДЮСШОР-5» 77:59, «Азовмаш-1» – «МК ДЮСШ-7» 79:37, «Азовмаш-2» – «Чекаські мавпи» 18:88, «Азовмаш-1» – «Черкаські мавпи» 67:52, БК «Донецьк» «СДЮСШОР-5» 77:95, «Азовмаш-2» – «СДЮСШОР-5» 22:66, БК «Донецьк» «МК ДЮСШ-7» 30:55, «Донецьк-Доломіт»- «Черкаські мавпи» 54:50.

Погода