Новини - 01-03-2010, 07:03 - 225
Три перемоги
![Три перемоги](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
У Кіцмані Чернівецької області завершився чемпіонат країни з гирьового спорту у поштовху серед чоловіків.
У змаганнях, які проходили у семи вагових категоріях, традиційно брали участь й атлети Полтавщини. Найвищі нагороди здобули Вячеслав Задорожний (до 60 кг), Дмитро Назаренко (90 кг) та Валерій Дромашко (+90 кг), інформує кореспондент \”ПС\” Златомір ВЄНЄВ. А бронзовими призерами змагань стали наші земляки Олег Коломієць (80 кг) і Сергій Силка (70 кг).
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua